Kokie prizai Tavęs laukia šį semestrą?

Paskelbta: 2018 Spalis 11d.
Kokie prizai Tavęs laukia šį semestrą?

Kokie prizai Tavęs laukia šį semestrą?

Sveikas, kingsieti,

 

Jei dalyvauji Kings olimpiadose ne pirmą kartą, tikriausiai žinai, kokius puikius prizus įteikiame nugalėtojams - visi prizai išmanūs, naudingi ir inovatyvūs! Tačiau, jeigu esi jaunasis Kingsietis, kuris šį semestrą Kings olimpiadoje dalyvaus pirmą kartą, siūlome Tau paskaityti apčioje esančią informaciją apie kiekvieną Kings teikiamą prizą! Dalinamės šių metų rudens semestro Kings olimpiados priziniu fondu:

*I-oji vieta- Planšetinis kompiuteris (x20);
*II-oji vieta- Išmanusis laikrodis (x20);
*III-oji vieta- Išmanioji apyrankė (x20).
*Riedis sėkmingiausiam finalistui;
*Dronas sėkmingiausiam kvalifikacinio etapo dalyviui.
Viso KINGS olimpiadų pavasario semestro prizinio fondo vertė - daugiau nei 15 000 EUR ir jį sudaro net 62 prizai!

PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI - jei nori telefono, bet jo ekranas per mažas, o galbūt nori kompiuterio, bet su juo nepatogu kiekviename gyvenimo žingsnyje? Siūlome patogią priemonę, kuria galėsi žaisti žaidimus, sekti naujienas, bei pritaikyti ją mokymosi procese!

IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI - ar vis populiarėjantys išmanieji laikrodžiai greitu metu pakeis telefonus? Prijungus telefoną prie laikrodžio, jame galėsi matyti SMS žinutes, savo dienotvarkės kalendorių ir kitas funkcijas, kurias pamatysi laimėjęs šį prizą!

IŠMANIOSIOS APYRANKĖS - šiandien itin dažnai pastebima, jog pramoga tapusiu kiekvienos dienos žingsnių matuokliu naudojasi kiekvienas! Palaikyti sveiką gyvenseną lengvai ir patogiai gali padėti išmanioji apyrankė, kuri kiekviename žingsnyje bus kartu su tavimi!

RIEDIS - jei palaikai sveiką gyvenseną ir jau turi išmaniąją apyrankę, siūlome tau riedį! Tai puiki susisiekimo priemonė, kuri leidžia išlikti judriam bei aktyviam! 

 

Jei visi Kings prizai yra išmanūs ir inovatyvūs, Kings olimpiada privalo būti tokia taip pat! Būtent todėl kvalifikacinis (pirmasis) Kings olimpiadų etapas yra vykdomas internetu! Užsiregistruok/prisijunk į mokinio anketą ir, jei nori laimėti bent vieną iš šių prizų, sudalyvauk kvalifikaciniame etape iki spalio 26 dienos!

 

Kaip dalyvauti Kings kvalifikaciniame etape?

Ką reikia žinoti apie olimpiados testą?

 

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda