Kings kelionė po Lietuvos mokyklas!

Paskelbta: 2018 Spalis 2d.
Kings kelionė po Lietuvos mokyklas!

Kings kelionė po Lietuvos mokyklas!

Sveikas, Kingsieti,

 

Kings socialiniuose tinkluose rugsėjo 14-28 dienomis galėjai pastebėti, jog Kings komanda kartu su Kings liūtuku lankė Lietuvos mokyklas! Mums, Kings olimpiados organizatoriams, tai buvo nuostabi patirtis, kuomet kiekvieną dieną turėjome galimybę sveikinti vis kitą mokinį, įteikti diplomą ir paspausti ranką vis kito miesto mažajam gyventojui ir sukelti šypsenas visų jaunųjų kingsiečių veiduose!

 

Visas šias dienas mokiniai, mokytojai ir mokyklos administracijos dėkojo Kings komandai už apsilankymus mokyklose, tačiau tikrąjį didelį AČIŪ turime tarti mes, nes būti tokios didelės, komunikuojančios ir draugiškos bendruomenės dalimi galime tik dėl Jūsų!

 

Šis semestras buvo įvairesnis, aplankytų miestų atžvilgiu, nes pasiekėme net mažiausius miestelius, kuriuose Kings komandą sutiko ne mažiau šiltai, nei didžiuosiuose miestuose!

 


Tariame Ačiū:

Vilniui               Kaunui               Klaipėdai               Šiauliams               Telšiams               Alytui               Marijampolei                Panevėžiui              Elektrėnams              Palangai                 Gargždams                  Šilutei                Plungei               Mažeikiams         Radviliškiui


PRIMENAME! Kvalifikacinis matematikos ir anglų kalbos olimpiadų turas vyks spalio 8-26 dienomis! Registracija jau prasidėjo, tad nepraleisk savo šanso išbandyti jėgas ir tapti vienu iš sėkmingiausiųjų ir laimėti RIEDĮ arba DRONĄ!

NUOTRAUKOS IŠ KINGS KELIONĖS PO LIETUVOS MOKYKLAS!

REGISTRUOKIS ČIA!

 

Tikimės, jog šio semestro audringa pradžia padės Tau, Tavo bendraklasiams ir Tavo mokytojams lengviau įsilieti į akademišką ir darbingą rudenį ir norime palinkėti sėkmės kvalifikaciniame etape!

 

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda