Kings pasirengiamieji testai - ruoškis olimpiadai!

Paskelbta: 2018 Rugsėjis 25d.
Kings pasirengiamieji testai - ruoškis olimpiadai!

Kings pasirengiamieji testai - ruoškis olimpiadai!

Sveikas, kingsieti,

Didžiausias ir ilgiausiai besitęsiantis Tarptautinių olimpiadų Kings matematikos ir anglų kalbos kvalifikacinis etapas jau ne už kalnų! Jau nuo spalio 8 dienos) galėsi dalyvauti pirmajame nemokamame Kings olimpiados etape, kuris tęsis net 3 savaites (iki spalio 26 dienos)!

Suprantame, jog mokslo metai prasidėjo neseniai, o dalyvaujant Kings olimpiadose pasiruošimas yra būtinas, todėl Kings komanda nori palengvinti ir pagyvinti pasiruošimo laikotarpį - jau dabar gali lavinti savo žinias ir taip ruoštis ateinančiam Kings kvalifikaciniam turui su pasirengiamosiomis užduotimis! 

 

Pasirengiamosios užduotys - kas tai?

Praėjusių mokslo metų rudens ir pavasario sezonuose Kings bendruomenei pristatėme pasirengiamąsias užduotis - kiekvienas moksleivis turėjo galimybę spręsti pavyzdines užduotis mokinio anketoje internetu prieš kiekvieną olimpiadą! Šį semestrą pirmąjį parengiamąjį testą gali spręsti jau nuo rugsėjo 24 dienos! Parengiamieji testai yra prieinami internetu NEMOKAMAI!

 

Kam reikalingos pasirengiamosios/pavyzdinės užduotys?

Suteikdami galimybę spręsti pasirengiamąsias užduotis prieš pačias olimpiadas, manome, jog tai paskatins vaikų domėjimąsi olimpiadų užduotimis, jose keliamais iššūkiais ir suteiks progą kiekvienam moksleiviui išbandyti save olimpiadininko amplua!


Kur galima rasti parengiamąsias užduotis?

*Užsuk į Kings internetinį puslapį www.kings.lt;
*Spausk viršuje esantį mygtuką "Prisijungti";
*Įvesk savo dalyvio kodą ir slaptažodį, spausk "Prisijungti";
*Spausk viršuje baltame fone esantį mygtuką  "Parengiamosios užduotys".
*Pasirink kurios olimpiados (matematikos ar anglų kalbos) pirmąjį parengiamąjį testą nori spręsti;
*Sėkmės!

Svarbu! Pirmasis parengiamasis testas aktyvus nuo rugsėjo 24 dienos. Antrasis parengiamasis testas bus aktyvuotas jau spalio 1 dieną!


Primename, jog kvalifikacinis etapas prasidės jau spalio 8 dieną, todėl, kingsieti, linkime Tau sėkmės pasiruošimo laikotarpyje ir, žinoma, kvalifikaciniame etape!

 

Šilčiausi linkėjimai,

KINGS komanda