Kings dalyvauja #SWITCH!

Paskelbta: 2018 Rugsėjis 17d.
Kings dalyvauja #SWITCH!

Kings dalyvauja #SWITCH!

Sveikas, Kingsieti!

 

Gyvendami technologijų amžiuje turime siekti, jog į Lietuvą ateitų pažangios idėjos, technologijos, padėsiančios lietuviams kurti šiuolaikišką valstybę, gebančią konkuruoti pasaulyje! Būtent tokie yra pragrindiniai renginio #SWITCH! organizatorių tikslai! Todėl Tarptautinė olimpiada Kings kviečia Tave sudalyvauti šiame renginyje jau rugsėjo 20 dieną Litexpo rūmuose, Vilniuje!

 

#SWITCH!- ketvirtus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Čia įkvėpiančia patirtimi dalinasi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, politikai!

 

#SWITCH! Mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos Lietuvos pristatys su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas. Šia muge norima atkreipti moksleivių dėmesį į darbo rinkoje itin paklausias technologijų specialybes ir išsklaidyti stereotipus, kad šio tipo profesija yra skirta tik siauram ratui jaunuolių. Būtent šioje mugėje būsime ir mes - Tarptautinių matematikos ir anglų kalbos olimpiadų komanda!

 

Mokslo mugės metu, Kings komanda bus pasiruošusi Tau papasakoti visas šio rudens semestro naujoves, parodyti, kaip naudotis atsinaujinusiu Kings puslapiu ir, žinoma, viso renginio metu Kings liūtukas bus pasiruošęs fotografuotis bei smagiai leisti laiką būtent su Tavimi!

 

Renginio #SWITCH! programą galite rasti čia: http://switchit.lt/programa/ . Tikimės, jog išvysime Tave šiame renginyje ir turėsime galimybę pabendrauti!

 

Iki susitikimo,

Kings komanda