KINGS naujas semestras jau čia!

Paskelbta: 2018 Rugsėjis 17d.
KINGS naujas semestras jau čia!

KINGS naujas semestras jau čia!

Sveikas, Kingsieti,

Kaip praėjo pirma savaitė mokykloje? Ar buvai pasiilgęs matematinių iššūkių ir anglų kalbos ypatumų? O galbūt visą pirmą savaitę, sėdėdamas mokyklos suole, svajojai apie tai, kokios buvo linksmos vasaros atostogos? Tikimės, jog į mokslų kupiną rudenį įžengei su didžiuliu motyvacijos bagažu ir esi pasirengęs lavinti savo žinias ne tik mokykloje, bet ir Tarptautinėse matematikos ir anglų kalbos olimpiadose KINGS!

Kas naujo Tavęs lauks šį semestrą:

*Atsinaujinęs Kings olimpiados puslapis! Kings puslapis, kaip ir Tavo mokinio anketa, turėjo kardinalių pokyčių! Tačiau visi jie - Tavo patogumui! Patogiau ir lengviau galėsi rasti informaciją nuo parengiamųjų užduočių iki reitingų!

*Atsižvelgiant į naują Asmens duomenų apsaugos reglamentą, pristatėme naują Privatumo politiką. Kviečiame perskaityti ir susipažinti: Privatumo politika.

*Kviečiame Tave išbandyti savo jėgas Kings olimpiadoje nemokamai! Taip taip, nemokamai! Kings olimpiada organizuoja Kvalifikacinį etapą, kuris nepriklausomai nuo amžiaus grupės, ar mokinio sugebėjimų yra NEMOKAMAS visiems!

 


 

Svarbiausios datos, kurias privalai žinoti šį semestrą:

Kvalifikacinis etapas - spalio 8-26 dienomis.

Matematikos olimpiados finalas - lapkričio 17 dieną.

Anglų kalbos olimpiados finalas - gruodžio 1 dieną.

 


 

Kokie prizai Tavęs lauks šį semestrą:

*Kiekvienais metais Kings olimpiada išdalina net 60 prizų, kurių vertė nuo 50 Eur iki 300 Eur! 2018 metų pavasario sezono olimpiadų prizai:

I-oji vieta - Planšetinis kompiuteris (x20);

II-oji vieta - Išmanusis laikrodis (x20);

III-oji vieta - Išmanioji apyrankė (x20)

*Vienas kvalifikacinio etapo sėkmingiausias dalyvis laimės droną, sėkmingiausias finalistas bus apdovanojamas riedžiu!

 

Kings komanda tikisi, jog šį semestrą nuspręsi būti Kings bendruomenės dalimi ir sudalyvausi matematikos ir/arba anglų kalbos olimpiadose! Nekantraujame pradėti naują Kings semestrą ir tikimės, jog lygiai taip pat nekantrauji ir Tu!

Šilčiausi linkėjimai,

KINGS komanda