Su rugsėjo 1-ąja Tave sveikina Kings!

Paskelbta: 2018 Rugsėjis 3d.
Su rugsėjo 1-ąja Tave sveikina Kings!

Su rugsėjo 1-ąja Tave sveikina Kings!

Su rugsėjo 1-ąja Tave sveikina Kings!

Sveikas, kingsieti!

Kiekviena rugsėjo 1-oji - tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad linkime Tau pripildyti šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu ir kūrybingomis mintimis!


Tikime, jog sutinkant rugsėjo 1-ąją stipriausias jausmas bus pažinimo džiaugsmas. Kartu su mokykliniu skambučiu prasidės ir nesibaigiantys atradimai, painios mįslės ir netikėti atsakymai. Tai asmenybės tobulėjimo metas. Tegul ši gražiausia rudens šventė įkvėps Tave naujiems siekiams ir kūrybai!


Su gražiausia rudens švente atrieda ir naujasis Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados Kings semestras, pripildytas naujovėmis! Apie rudens semestro naujus keliamus iššūkius, matematikos ir anglų kalbos olimpiadų vykdymo datas ir mokiniui aktualias naujienas Tave informuosime jau greitai!


Kings komanda nekantrauja pradėti naują rudens semestrą, todėl pranešame, jog kiekvieną semestrą vykstantis Lietuvos mokyklų lankymas rudens semestrą įvyks jau rugsėjo mėnesį! Pavasario semestro dalyvių diplomai bus įteikiami asmeniškai kiekvienam mokiniui arba atsiunčiami paštu į mokyklą! Tikime, jog nekantrauji ir Tu!


Džiaugiamės, kad ilgai laukti naujieji mokslo metai atėjo taip greitai! Kings komanda ir Kings liūtukas nekantriai laukia susitikimo su Tavimi, todėl tariame iki greito!


Pagarbiai,

KINGS komanda