Kvalifikacinio turo pradžia:
 d.  val.  min.  sek.

KINGS JUMIS DIDŽIUOJASI! 2018 m. pavasario nugalėtojai

  Paskelbta: gegužė 31d.

KINGS JUMIS DIDŽIUOJASI! 2018 m. pavasario nugalėtojai

 

Kiekvienas Kings olimpiados semestras prasideda su jauduliu ir svajonėmis dalyvių akyse. Džiaugiamės, jog šį pavasarį visi gali jau ramiai atsipūsti - nugalėtojai džiaugtis pasiekimais, o tie, kuriems nepavyko iškovoti prizinės vietos, kaupti jėgas artėjančiam rudens semestrui!

 

Skelbiame visą matematikos ir anglų kalbos nugalėtojų sąrašą ir drąsiai sakome - MES JUMIS DIDŽIUOJAMĖS! Esate įkvepiantys ir motyvuojantys atkaklumo, smalsumo ir žingeidumo pavyzdžiai!

 

 

 

 


2018 m. pavasario matematikos olimpiados nugalėtojai


 

2 kl. I vieta- VYTAUTAS JANKEVIČIUS iš KARALIENĖS MORTOS MOKYKLOS;

2 kl. I vieta- LINAS AMBRAZEVIČIUS iš VGTU INŽINERIJOS LICĖJAUS;

2 kl. II vieta-  PAULIUS VASILIAUSKAS iš KAUNO MOKYKLOS-DARŽELIO "ŠVIESA";

2 kl. II vieta- AUGUSTAS GAINOVSKIS iš VILNIAUS BALTUPIŲ PROGIMNAZIJOS;

2 klIII vieta- JORIS JOKUBAUSKAS iš VILNIAUS "ĄŽUOLYNO" PROGIMNAZIJOS;

3 kl. I vieta- BERNARDAS PAUŽELIS iš KLAIPĖDOS UNIVERSA VIA TARPTAUTINĖS MOKYKLOS;

3 kl. II vieta- AGOTA RADZEVIČIŪTĖ iš VILNIAUS SAVIVALDYBĖS GRIGIŠKIŲ DARŽELIO-MOKYKLOS "PELĖDŽIUKAS";

3 kl. III vieta- DOMANTAS VITKEVIČIUS iš KAUNO R. RAUDONDVARIO ANELĖS IR AUGUSTINO KRIAUZŲ MOKYKLOS-DARŽELIO;

4 kl. I vieta- ROJUS KONDRATAVIČIUS iš KAUNO R. DOMEIKAVOS GIMNAZIJOS UŽLIEDŽIŲ SKYRIAUS;

4 kl. II vieta- ADRIJANA JUKNAITĖ iš KAUNO R. RINGAUDŲ PRADINĖS MOKYKLOS;

4 kl. III vieta- LUKAS MAŽRIMAS iš KLAIPĖDOS SENDVARIO PROGIMNAZIJOS;

5 kl. I vieta- KASPARAS NOREIKA iš KAUNO JĖZUITŲ GIMNAZIJOS;

5 kl. II vieta- LINAS KAZLAUSKAS iš VILNIAUS JĖZUITŲ GIMNAZIJOS;

5 kl. III vieta- MARTYNAS STANKUS iš KLAIPĖDOS LIUDVIKO STULPINO PROGIMNAZIJOS;

6 kl. I vieta- KAMILĖ VAIDOGAITĖ iš  ALYTAUS DZŪKIJOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS;

6 klII vieta- IRŪNA KAČINSKYTĖ iš ŠIAULIŲ R. RAUDĖNŲ MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO;

6 klIII vieta- ROKAS VALUCKAS iš VILNIAUS "ĄŽUOLYNO" PROGIMNAZIJOS;

7 kl. I vieta- TOMAS BABELIS iš UTENOS RAPOLO ŠALTENIO PROGIMNAZIJOS;

7 kl. II vieta- BENAS RAIŠUTIS iš VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS "VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL";

7 klIII vieta- ARNAS MISEVIČIUS iš VILNIAUS "ĄŽUOLYNO" PROGIMNAZIJOS;

8 kl. I vieta- DOMANTAS STANYS iš KAUNO JĖZUITŲ GIMNAZIJOS;

8 kl. II vieta- GUSTAS PRANCKIETIS iš VILNIAUS JĖZUITŲ GIMNAZIJOS;

8 klIII vieta- MARIUS MIKELIONIS iš VILNIAUS TAIKOS PROGIMNAZIJOS;

9 kl. I vieta-  KAROLIS MICHALAUSKAS iš ALYTAUS R. PUNIOS MOKYKLOS - DAUGIAFUNKCIO CENTRO;

9 kl. II vieta- NATANAS NAINYS iš VILNIAUS LICĖJAUS;

9 klIII vieta- EINIS ŠATRAUSKAS iš ALYTAUS PUTINŲ GIMNAZIJOS;

10 kl. I vieta- JUSTINA POVILIONYTĖ iš PAKRUOJO ATŽALYNO GIMNAZIJOS;

10 kl. II vieta- LIEPA GERMANAITĖ iš KAUNO JĖZUITŲ GIMNAZIJOS;

10 kl. III vieta- MARIUS DAVIDAVIČIUS iš KTU GIMNAZIJOS;

11/12 klI vieta- GABIJA NAUJOKAITĖ iš ŠILUTĖS R. ŽEMAIČIŲ NAUMIESČIO GIMNAZIJOS;

11/12 kl. II vieta- DANIELIUS GUDAS iš VILNIAUS LICĖJAUS;

11/12 klIII vieta- LUKAS ŠIMKUS iš VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS VILNIAUS PRIVAČIOS GIMNAZIJOS.

 


2018 m. anglų kalbos olimpiados nugalėtojai


 

2 kl. I vieta - MARK SOLOVEIČIK iš VŠĮ "SAULĖS" PRIVAČIOS GIMNAZIJOS;

2 kl. II vieta - KAMILA ANTANAVIČIŪTĖ iš KAUNO KAZIO GRINIAUS PROGIMNAZIJOS;

2 kl. III vieta - ELA JANKUTĖ iš KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PAGRINDINĖS MOKYKLOS;

3 kl. I vieta - TOMAS SINDARAVIČIUS iš UAB KARALIENĖS MORTOS MOKYKLOS;

3 kl. II vieta - EIRIKA KRUNGLEVIČIŪTĖ iš UAB KARALIENĖS MORTOS MOKYKLOS;

3 kl. III vieta - POVILAS JAŠINSKAS iš VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS VILNIAUS PRIVAČIOS GIMNAZIJOS;

4 kl. I vieta - GABRIELLE MESTANZA iš PALANGOS PRADINĖS MOKYKLOS;

4 kl. II vieta - NOJUS MULEVIČIUS iš PANEVĖŽIO "ĄŽUOLO" PROGIMNAZIJOS;

4 kl. III vieta -  FAUSTAS KONDRATAVIČIUS iš KAUNO R. DOMEIKAVOS GIMNAZIJOS, UŽLIEDŽIŲ SKYRIAUS; 

5 kl. I vieta - RIMVYDAS JASINAVIČIUS iš VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS VILNIAUS PRIVAČIOS GIMNAZIJOS;

5 kl. II vieta - AISTĖ LAIMĖ SKREBYTĖ iš VILNIAUS MAIRONIO PROGIMNAZIJOS;

5 kl. III vieta - ARMANTĖ RAMANAUSKAITĖ iš KLAIPĖDOS EDUARDO BALSIO MENŲ GIMNAZIJOS;

5 kl. III vieta - VAKARIS LIMONTAS iš MAŽEIKIŲ "VENTOS" PROGIMNAZIJOS;

6 kl. I vieta - BARBORA MAŽEIKAITĖ iš VILNIAUS ANTAKALNIO PROGIMNAZIJOS;

6 kl. II vieta - AISTIS LESKEVIČIUS iš ALYTAUS PANEMUNĖS PAGRINDINĖS MOKYKLOS;

6 kl. III vieta - DOMANTAS GREBLIKAS iš KAUNO R. ZAPYŠKIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS;

7 kl. I vieta - TITAS JAKIMAVIČIUS iš VILNIAUS SIMONO STANEVIČIAUS PROGIMNAZIJOS;

7 kl. II vieta - NEDAS ŠARMANAUSKAS iš MAŽEIKIŲ KALNĖNŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS;

7 kl. III vieta - GUSTAS MICKUS iš MARIJAMPOLĖS JONO TOTORAIČIO PROGIMNAZIJOS;

8 kl. I vieta - VAKARIS KVIKLYS iš TRAKŲ VYTAUTO DIDŽIOJO GIMNAZIJOS;

8 kl. II vieta - SAULĖ BEINUSAUSKAITĖ iš RIETAVO LAURYNO IVINSKIO GIMNAZIJOS;

8 kl. III vieta - AUGUSTINAS GABNYS iš JONAVOS R. BUKONIŲ MOKYKLOS - DAUGIAFUNKCINIO CENTRO;

9 kl. I vieta - ANDRIUS DOZOREC iš VILNIAUS “JUVENTOS” GIMNAZIJOS;

9 kl. II vieta - POVILAS MASILIŪNAS iš BIRŠTONO GIMNAZIJOS;

9 kl. III vieta - EINIS ŠATRAUSKAS iš ALYTAUS PUTINŲ GIMNAZIJOS;

10 kl. I vieta - DŽIUGAS SUTKEVIČIUS iš GARGŽDŲ “VAIVORYKŠTĖS” GIMNAZIJOS;

10 kl. II vieta - POVILAS ČINIKAS iš KAUNO “SAULĖS” GIMNAZIJOS;

10 kl. III vieta - ANTON MITRONIN iš VILNIAUS VASILIJAUS KAČIALOVO GIMNAZIJOS;

11/12 kl. I vieta - ANDRIUS KAUPAS iš KAUNO “AUŠROS” GIMNAZIJOS;

11/12 kl. II vieta - DIURANTAS VALČIUKAS iš ŠILUTĖS R. KINTŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS;

11/12 kl. III vieta - KŠYŠTOF VIDUTO iš VILNIAUS R. RUKAINIŲ GIMNAZIJOS.


 

Paskutinę, gražaus pavasario dieną, linkime visai KINGS bendruomenei spalvingos, įsimintinos ir poilsį suteiksiančios vasaros!