Kodėl Kings?

Paskelbta: 2016 Balandis 28d.
Kodėl Kings?

Kodėl Kings?

Kings - tai tarptautinis prekinis ženklas, turintis savo padalinius keturiose šalyse. Kiekvienais metais Kings olimpiadų dalyvių skaičius auga, o 2016-ais pasieks 300 000 mokinių ribą.

 

Pagrindinis Kings tiklas – motyvuoti ir paskatinti jaunąją kartą, todėl visi dalyviai, dalyvaujantys finaliniame olimpiados ture gaus “Kings geriausių mokinių klubo” narystės tarptautinį sertifikatą. Taip pat, visi dalyviai, surinkę daugiau nei 50 proc. finaliniame ture gaus pirmo, antro ir trečio laipsnio diplomus, o nugalėtojai gaus pirmos, antros ir trečios vietos diplomus bei vertingus prizus. Metinis prizų fondas Lietuvoje – 20 000 eurų.

 

Mes manome, kad olimpiados mokiniams yra labai svarbu, nes dalyvis išsiaiškina savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei turi galimybę tobulinti žinias. Mokiniai turi mokytis ir už mokyklos ribų. Olimpiados - tai proga visiems tobulėti ir linksmai praleisti laiką.

 

Kings olimpiados siūlo tarptautiniu mąstu patikrintus testus ir suteikia galimybę mokiniams įgyti patirties pildant atsakymų lapus – vėliau tai labai pravers. Mes siūlome greitą ir skaidrią testų tikrinimo sistemą: visi Kings dalyviai gali peržiūrėti nuskenuotą jų atsakymo lapų kopiją bei teisingus atsakymus.

 

Nepraleisk progos tapti kiekvieną dieną tobulėjančios 300 000 mokinių bendruomenės nariu.