SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Paskelbta: 2018 Gegužė 17d.
SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!


Nuo pat praėjusio šeštadienio nekantravome ir laukėme dienos, kada galėsime su Jumis pasidalinti Tarptautinės KINGS anglų kalbos olimpiados finalo rezultatais! Tikime, jog nekantravote ir Jūs, todėl skelbiame juos šiandien!


Kaip gali pasitikrinti savo rezultatą?

 

1. Apsilankyk www.kings.lt puslapyje ir prisijunk prie savo mokinio anketos. Rask anglų kalbos olimpiados ,,kelią" ir spausk didelį burbuliuką prie ,,Anglų kalbos finalo rezultatai".


2. Užsuk į svetainę www.kings.lt ir pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje ,,Įveskite dalyvio kodą" įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Ieškoti”. Paspaudęs mygtuką ,,Anglų kalbos finalo rezultatas” sužinosi savo rezultatą!

 

3. Klausk savo mokytojo!


Ką galėsi matyti atidaręs “Anglų kalbos finalo rezultatai” puslapį?

*Surinktų taškų skaičių;

*Procentinę surinktų taškų išraišką. Pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas (100% yra didžiausias įmanomas įvertinimas (pavyzdžiui, jei vienoje amžiaus grupėje didžiausias surinktas taškų skaičius yra 50 iš 90, tai 50 taškų atitiks 100% ir pan.));

*Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;

*Teisingus atsakymus;

*Savo pasirinktus atsakymus;

*Matyti savo atsakymų lapo skenuotą versiją ir ją atsisiųsti.


SVARBU! Iki gegužės 18 dienos 17:00val. dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių anglų kalbos finalistų kontekste.


Kas taps anglų kalbos finalo prizininkais?
Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinks didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo. Papildoma, 51 užduotis bus tikrinama tuo atveju, jei dalyviai surinko vienodą taškų skaičių ir varžosi dėl prizinės vietos. Jei ir 51 užduotyje dalyviai surinks vienodą taškų skaičių - bus organaizuojamas superfinalas. Kvietimai į superfinalą bus pateikti bendroje reitingo lentelėje kartu su papildomos užduoties įvertinimu. Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el.paštu.


Kas tapo antrojo RIEDŽIO laimėtoju?
Per pavasario semestrą burtų keliu išrinksime tris sėkminguosius, kuriems atiteks riedžiai! Antrąjį riedžio laimėtoją, vieną iš anglų kalbos olimpiados finalistų, skelbsime kartu su nacionaliniu reitingu!


Norime padėkoti visiems anglų kalbos olimpiados finalo dalyviams už tai, jog nusprendėte tobulinti ir išbandyti savo anglų kalbos žinias kartu su KINGS olimpiada! Džiaugiamės paskelbę rezultatus ir nekantraujame sužinoti ir paskelbti prizininkus - gabiausius iš gabiausiųjų! Galbūt tai būsi Tu?


Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda