ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Paskelbta: 2018 Gegužė 15d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!


Gegužės 12 dieną vykusiame Tarptautinės olimpiados KINGS anglų kalbos finale sveikinomės su gabiausiais Lietuvos anglistais! Nuo pat ankstyvo ryto iki pat šeštadienio vakaro, KINGS komanda stengėsi rūpintis tiek olimpiados skaidrumu, tiek mokinių, tėvelių bei mokytojų gera nuotaika! Tariame didelį AČIŪ ir žinome, jog visi nekantraujate ir norite pamatyti įsimintiniausias akimirkas iš matematikos finalo, todėl visas nuotraukas jau greitai  galėsite rasti KINGS facebook puslapyje!


Taip pat tikime, jog ne mažiau svarbu yra sužinoti anglų kalbos finalo rezultatus - juos skelbsime po 5-7 dienų! Kaip pasitikrinti rezultatą:


*Rezultatai bus skelbiami mokinio anketoje - kiekvienas mokinys, su dalyvio kodu ir slaptažodžiu (duomenys tie patys, su kuriais mokiniai sprendė kvalifikacines ir parengiamąsias užduotis) prisijungęs prie savo asmeninės anketos, galės pasitikrinti kaip jam sekėsi finale!


*Rezultatai bus skelbiami mokytojo anketoje - mokytojai, savo anketose užregistravę mokinius, galės matyti kiekvieno iš jų rezultatus.


*Rezultatai bus skelbiami mokyklų asmeninėse nuorodose - atnaujintose nuorodose kiekviena mokykla turės galimybę matyti visų joje besimokančių ir KINGS olimpiados matematikos finale dalyvavusių mokinių rezultatus.


PRIMENAME! Prizus laimės ne tik kiekvienos klasės trys gabiausieji, bet ir vienas sėkmingiausias anglų kalbos olimpiados finalistas, kuriam atiteks antrasis pavasario semestro RIEDIS!


Dar kartą dėkojame patiems gabiausiems Lietuvos mokiniams, kurie prisijungė prie KINGS bendruomenės šį šeštadienį ir taip pat nekantriai, kaip ir Jūs, laukiame rezultatų ir prizininkų!


Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda