2 DIENOS IKI ANGLŲ KALBOS FINALO: kaip pildyti atsakymų lapą?

Paskelbta: 2018 Gegužė 10d.
2 DIENOS IKI ANGLŲ KALBOS FINALO: kaip pildyti atsakymų lapą?

2 DIENOS IKI ANGLŲ KALBOS FINALO: kaip pildyti atsakymų lapą?

ANGLŲ KALBOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

 

 

Kiekvieną semestrą prieš kiekvieną olimpiadą KINGS komanda praveda instruktažą apie atsakymų lapo pildymą, o šiais metais, kaip ir prieš matematikos finalą, nusprendėme iš anksto supažindinti Jus su atsakymų lapo detalėmis, kurias rasite skaitydami toliau!


PAVYZDINĖJE ATSAKYMŲ LAPO NUOTRAUKOJE VISA INFORMACIJA YRA PATEIKTA IŠGALVOTA. DALYVAUJANT OLIMPIADOS FINALE, Į ATSAKYMO LAPĄ REIKIA RAŠYTI SAVO DUOMENIS!
Atsakymų lapo nuotrauką gali rasti čia: Atsakymų lapo pildymo pavyzdys. 

1) Pirmasis žingsnis - pažymėti savo klasę! Kai kurie mokiniai parašo savo klasę tik skiltyje po mokyklos pavadinimu, tačiau pamiršta nuspalvinti ją viršuje. Pirmoji rodyklė primena, kad klasę reikia pažymėti ir čia!


2) Antroji rodyklėlė nurodo į dalyvio kodo žymėjimą. ŠIĄ SKILTĮ PILDYTI PRIVALAI LABAI ATSAKINGAI! Visų pirma, dalyvio kodą turi įrašyti skaičiais, o tuomet nuspalvinti tą skaičių atitinkantį langelį (pvz.: jei parašei skaičių 1, apačioje turi nuspalvinti langelį su vienetu). SVARBU! Pavyzdyje pateiktas pavyzdinis dalyvio kodas, olimpiados metu atsakymo lape reikia pildyti savo informaciją (pavyzdiniame atsakymų lape pateiktas dalyvio kodas yra išgalvotas).


3) Trečiasis žingsnis primena, jog visą informaciją (vardą, pavardę, miestą ir mokyklą) reikia pildyti SPAUSDINTINĖMIS RAIDĖMIS!


4) Ketvirtasis žingsnis  - atsakymų pasirinkimas. Užduočių lapuose turėsi galimybę išspręsti užduotis -  juose bus tam skirtas juodraštis. Atsakymų lape reikia pažymėti tik atsakymą (Jūsų nuomone teisingo varianto raidę ir visą jos langelį užtušuoti taip, jog raidė nebesimatytų). SVARBU! Pavyzdyje pateikti pavyzdiniai, išgalvoti atsakymai, matematikos olimpiados finalo metu, turi žymėti savo gautus atsakymus.


5) 51 užduotis - rašinys, yra papildoma, t.y. jo rašyti neprivalai. Rašinys yra tikrinamas tik tuo atveju, jei dėl prizinės vietos besivaržantys mokiniai surenka vienodą balų skaičių.


Svarbu! Išsprendęs anglų kalbos olimpiados finalo užduotis atsakymų lapą privalai įteikti vienam iš KINGS olimpiados organizatorių!


Iki susitikimo finale,

KINGS komanda