ANGLŲ KALBOS FINALAS: lygiai savaitė iki finalo

Paskelbta: 2018 Gegužė 4d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS: lygiai savaitė iki finalo

ANGLŲ KALBOS FINALAS: lygiai savaitė iki finalo

ANGLŲ KALBOS FINALAS: lygiai savaitė iki finalo


Labai nekantraujame ir laukiame pavasario semestro KINGS anglų kalbos olimpiados finalo! Norime Jums suteikti visą informaciją, kad olimpiados finalo dieną jaustumėte mažiau streso ir būtumėte užtikrinti savo jėgomis!


PARENGIAMIEJI TESTAI - KAS TAI?

Suteikdami galimybę spręsti pasirengiamąsias užduotis prieš pačias olimpiadas, manome, jog tai paskatins vaikų domėjimąsi olimpiadų užduotimis, jose keliamais iššūkiais ir suteiks progą kiekvienam moksleiviui išbandyti ir tobulinti save prieš matematikos ir anglų kalbos finalus!


ANTRASIS PARENGIAMASIS TESTAS!

Jau dabar www.kings.lt sistemoje yra prieinamas antrasis anglų kalbos olimpiados finalo parengiamasis testas. Šiuo metu į sistemą yra įkelti net du parengiamieji testai! Svarbu žinoti, jog mokiniai gali spręsti parengiamąsias užduotis tik po dalyvio mokesčio apmokėjimo.


KAIP APMOKĖTI DALYVIO MOKESTĮ?

*Eikite į www.kings.lt puslapį;

*Spauskite „prisijungti“ ir suveskite dalyvio duomenis: dalyvio kodą (arba el.paštą) ir slaptažodį.

*Prisijungę prie mokinio asmeninės paskyros pasirinkite olimpiados, kurioje dalyvavote „kelią“ ir ieškokite jame mygtuko „Rezultatai“.

*Atsivėrus rezultato puslapiui galima matyti surinktą procentų skaičių, teisingus ir pasirinktus atsakymus bei dešinėje pusėje mygtuką „Apmokėti dabar“. Spauskite!

*Suveskite el. paštą, spauskite „tęsti mokėjimą“.

*Pasirinkite savo elektroninį banką ir atlikite apmokėjimą. Apmokėjimą galima atlikti ir „Maxima“ kasose ar grynaisiais Jums tinkamoje vietoje, pasirinkus mokėjimo būdą ir atsispausdinus mokėjimo kvitą.


FINALAS!

Dalyvio mokesčio apmokėjimas - tai registracija į finalą. KINGS anglų kalbos olimpiados finalas įvyks jau gegužės 12 dieną (šeštadienį). Anglų kalbos finalas vyks KINGS olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje.

KINGS anglų olimpiados finalo centrų adresus galite rasti čia: Olimpiados centrai.

Kiekvienos klasės anglų kalbos olimpiados finalo srautų laikus galite rasti čia: Olimpiados laikai.


Šilčiausi linkėjimai,

KINGS komanda