ANGLŲ KALBOS FINALAS: prizinis fondas!

Paskelbta: 2018 Gegužė 3d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS: prizinis fondas!

ANGLŲ KALBOS FINALAS: prizinis fondas!

ANGLŲ KALBOS FINALAS: prizinis fondas!


 

Iki KINGS anglų kalbos olimpiados finalo likus šiek tiek daugiau nei savaitei, norime priminti Jums, dėl kokių prizų bus varžomasi finalo metu!


 

Anglų kalbos olimpiados finalo prizinis fondas:

 

*I-oji vieta- Planšetinis kompiuteris (x10);

*II-oji vieta- Išmanusis laikrodis (x10);

*III-oji vieta- Išmanioji apyrankė (x10).

*Riedis sėkmingiausiam anglų kalbos olimpiados finalistui;

 

Viso KINGS olimpiadų pavasario semestro prizinio fondo vertė - daugiau nei 15 000 EUR ir jį sudaro net 66 prizai!


 

PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI - jei nori telefono, bet jo ekranas per mažas, o galbūt nori kompiuterio, bet su juo nepatogu kiekviename gyvenimo žingsnyje? Siūlome patogią priemonę, kuria galėsi žaisti žaidimus, sekti naujienas, bei pritaikyti ją mokymosi procese!


 

IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI - ar vis populiarėjantys išmanieji laikrodžiai greitu metu pakeis telefonus? Prijungus telefoną prie laikrodžio, jame galėsi matyti SMS žinutes, savo dienotvarkės kalendorių ir kitas funkcijas, kurias pamatysi laimėjęs šį prizą!


 

IŠMANIOSIOS APYRANKĖS - šiandien itin dažnai pastebima, jog pramoga tapusiu kiekvienos dienos žingsnių matuokliu naudojasi kiekvienas! Palaikyti sveiką gyvenseną lengvai ir patogiai gali padėti išmanioji apyrankė, kuri kiekviename žingsnyje bus kartu su tavimi!


 

RIEDŽIAI - jei palaikai sveiką gyvenseną ir jau turi išmaniąją apyrankę, siūlome tau riedį! Tai puiki susisiekimo priemonė, kuri leidžia išlikti judriam bei aktyviam! Šiais metais dovanosime net 3 riedžius: pirmąjį laimėtoją burtų keliu išrinksime iš matematikos finalistų, antrąjį - iš anglų kalbos finalo dalyvių, o trečiąjį - išrinksime apdovanojimų ceremonijos metu!


 

Primename! Anglų kalbos olimpiados finalas vyks jau gegužės 12 dieną! Svarbiausią informaciją apie finalą galite rasti čia:

 

ANGLŲ KALBOS FINALAS: parengiamosios užduotys!

ANGLŲ KALBOS FINALAS: vietos ir laikai!

 

Iškilus klausimams kreipkitės į mus el. paštu: info@kings.lt


 

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda