SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Paskelbta: 2018 Balandis 30d.
SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!


 

Visą praėjusią savaitę degėme nekantrumu ir laukėme dienos, kada galėsime su Jumis pasidalinti matematikos olimpiados finalo rezultatais! Tikime, jog nekantravote ir Jūs, todėl skelbiame juos šiandien!


 

Kaip gali pasitikrinti savo rezultatą?

 

  1. Apsilankyk www.kings.lt puslapyje ir prisijunk prie savo mokinio anketos. Rask matematikos olimpiados ,,kelią" ir spausk didelį burbuliuką prie ,,Matematikos finalo rezultatai".

 

  1. Užsuk į svetainę www.kings.lt ir pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje ,,Įveskite dalyvio kodą" įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Ieškoti”. Paspaudęs mygtuką ,,Matematikos finalo rezultatas” sužinosi savo rezultatą! 

Ką galėsi matyti atidaręs “Matematikos finalo rezultatai” puslapį?

 

*Surinktų taškų skaičių;

*Procentinę surinktų taškų išraišką. Pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas, jei dalyvis surenka 70% taškų, tai reiškia, jog jis pasirodė geriau, nei 70% jo amžiaus kategorijos finalistų;

*Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;

*Teisingus atsakymus;

*Savo pasirinktus atsakymus;

*Matyti savo atsakymų lapo skenuotą versiją ir ją atsisiųsti.


 

SVARBU! Iki gegužės 2 dienos 17:00val dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių matematikos finalistų kontekste.


 

Kas taps matematikos finalo prizininkais?

 

Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo, gegužės 7 dieną. Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el.paštu.Kas tapo pirmojo RIEDŽIO laimėtoju?

Per pavasario semestrą burtų keliu išrinksime tris sėkminguosius, kuriems atiteks riedžiai! Pirmąjį riedžio laimėtoją, vieną iš matematikos olimpiados finalistų, galite sužinoti, pažiūrėję šį vaizdo įrašą: Pirmasis riedžio laimėtojas.


Norime padėkoti visiems matematikos olimpiados finalo dalyviams už tai, jog nusprendei tobulinti ir išbandyti savo matematines ir logines žinias kartu su KINGS olimpiada! Džiaugiamės paskelbę rezultatus ir nekantraujame sužinoti ir paskelbti prizininkus - gabiausius iš gabiausiųjų! Galbūt tai būsi Tu?


 

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda