ANGLŲ KALBOS FINALAS: parengiamosios užduotys!

  Paskelbta: balandis 26d.

ANGLŲ KALBOS FINALAS: parengiamosios užduotys!

ANGLŲ KALBOS FINALAS: parengiamosios užduotys!

 

Tarptautinė KINGS matematikos ir anglų kalbos olimpiada siūlo pasiruošimą finalams - parengiamąsias užduotis. Prieš matematikos finalą į mokinių anketas įkėlėme kelis pasirengiamuosius testus ir sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų! Galime pasidžiaugti, kad ši idėja pasitvirtino ir jaunieji kingsiečiai, spręsdami parengiamąsias užduotis, galėjo pasiruošti matematikos olimpiados finalui! Todėl siūlome ir kiekvienam anglistui išsibandyti jėgas, sprendžiant šiuos testus!


 

PARENGIAMIEJI TESTAI - kas tai?

 

Suteikdami galimybę spręsti pasirengiamąsias užduotis prieš pačias olimpiadas, manome, jog tai paskatins vaikų domėjimąsi olimpiadų užduotimis, jose keliamais iššūkiais ir suteiks progą kiekvienam moksleiviui išbandyti ir tobulinti save prieš matematikos ir anglų kalbos finalus!


 

PARENGIAMIEJI TESTAI - kaip, kur ir kada?

 

Pirmasis parengiamasis testas jau yra aktyvus, o antrąjį įkelsime likus savaitei iki anglų kalbos finalo! Parengiamosios užduotys yra įkeliamos į kiekvieno mokinio, sumokėjusio dalyvio mokestį, anketą (parengiamasis testas atsiveria, spustelėjus apvalų mėlyną mygtuką, esantį šalia mygtuko “Rezultatai”).

 

 

PARENGIAMIEJI TESTAI - kaip prisijungti?

 

*Įeikite į puslapį www.kings.lt;
*Paspauskite viršuje esantį mygtuką “Prisijungti”;
*Įveskite savo dalyvio kodą ir slaptažodį (tuos pačius duomenis, kuriuos vedėte spręsdami kvalifikacines užduotis ir tikrindamiesi jų rezultatus);
*Prisijungus prie mokinio paskyros, ieškokite apvalaus mėlyno mygtuko, esančio šalia mygtuko “Rezultatai” ir spustelkite jį;
​*Valio! Galite pradėti spręsti parengiamąsias užduotis!


 

PRIMENAME, jog anglų kalbos finalas jau gegužės 12 dieną!

 

Kilus klausimams rašykite el. paštu info@kings.lt !


Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda