MATEMATIKOS FINALAS PO 3 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

Paskelbta: 2018 Balandis 18d.
MATEMATIKOS FINALAS PO 3 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

MATEMATIKOS FINALAS PO 3 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

MATEMATIKOS FINALAS PO 3 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

 

Kiekvieną semestrą prieš kiekvieną olimpiadą pravedame instruktažą apie atsakymų lapo pildymą, o šiais metais nusprendėme iš anksto supažindinti Jus su atsakymų lapo detalėmis, kurias rasite skaitydami toliau! 

1) Pirmasis žingsnis - pažymėti savo klasę! Kai kurie mokiniai parašo savo klasę tik skiltyje po mokyklos pavadinimu, tačiau pamiršta nuspalvinti ją viršuje. Pirmoji rodyklė primena, kad klasę reikia pažymėti ir čia!

 

2) Antroji rodyklėlė nurodo į dalyvio kodo ir telefono numerio žymėjimą. ŠIAS SKILTIS PILDYTI PRIVALAI LABAI ATSAKINGAI! Visų pirma, dalyvio kodą ir tel. numerį turi įrašyti skaičiais, o tuomet nuspalvinti tą skaičių atitinkantį langelį (pvz.: jei parašei skaičių 1, apačioje turi nuspalvinti langelį su vienetu). SVARBU! Pavyzdyje pateiktas pavyzdinis dalyvio kodas ir tel. numeris, olimpiados metu atsakymo lape reikia pildyti savo informaciją (pavyzdiniame atsakymų lape pateiktas dalyvio kodas ir tel. numeris yra išgalvoti).

 

3) Trečiasis žingsnis primena, jog visą informaciją (vardą, pavardę, miestą ir mokyklą) reikia pildyti SPAUSDINTINĖMIS RAIDĖMIS!

 

4) Ketvirtasis žingsnis  - atsakymų pasirinkimas. Užduočių lapuose turėsi galimybę išspręsti užduotis, nes juose bus tam skirtas juodraštis. Atsakymų lape reikia pažymėti tik atsakymą (Jūsų nuomone teisingo varianto raidę ir visą jos langelį užtušuoti taip, jog raidė nebesimatytų). SVARBU! Pavyzdyje pateikti pavyzdiniai, išgalvoti atsakymai, matematikos olimpiados finalo metu, turi žymėti savo gautus atakymus.

 

5) 16 ir 17 užduotys yra papildomos, t.y. jų spręsti neprivalai. Šios užduotys jau reikalauja ne tik atsakymo, bet ir sprendimo, kurį turi parodyti atsakymo lape. Papildomos užduotys yra tikrinamos tik tuo atveju, jei dėl prizinės vietos besivaržantys mokiniai surenka vienodą balų skaičių.

 

Svarbu! Išsprendęs matematikos olimpiados finalo užduotis atsakymų lapą privalai įteikti vienam iš KINGS olimpiados organizatorių!

 

Iki susitikimo finale,

KINGS komanda