SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATUS!

Paskelbta: 2018 Balandis 4d.
SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATUS!

SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATUS!

SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATUS!


 

Pranešame, kad kvalifikacinis etapas baigtas ir norime džiugiai paskelbti, kad KINGS kvalifikacinio etapo rezultatus jau gali matyti savo mokinio anketoje www.kings.lt sistemoje!

 

 

REZULTATAI:

  • Turi prisijungti prie asmeninės mokinio anketos sistemoje www.kings.lt su duomenimis (el. paštu arba dalyvio kodu ir slaptažodžiu), kuriais jungeisi spręsdamas kvalifikacines užduotis.

  • Prisijungęs prie asmeninio profilio, mokinys olimpiados ,,kelyje" gali matyti punktą ,,Rezultatai".

  • Spustelėjęs ,,Rezultatai", mokinys pamatys savo rezultatus, klaidas bei teisingus atsakymus.

      

 

TAŠKŲ SISTEMA:

Svertinis balų skaičius reikalingas tam, jog dalyvis patektų į finalą:

  • Matematika: 7 balų.

  • Anglų kalba: 20 balų.

 

Kvalifikaciniame ture kiekviena užduotis yra vertinama 1 tašku. Remiantis norminio vertinimo kriterijais, kiekvieno dalyvio surinktų taškų skaičius yra perskaičiuotas ir pateiktas dalyviui procentine išraiška.

 

Kiekvieno dalyvio pasiekimai buvo lyginami su kitų dalyvių, sprendusių kvalifikacinį olimpiados testą, pasiekimais ir atitinkamai pagal maksimalaus įvertinimo pasikartojimo dažnį buvo formuojamas galutinis dalyvio įvertinimas. Procentinė išraiška rodo, kurią kvalifikacinį turą įveikusių dalyvių dalį (procentais) mokinys pralenkė.

 

Jei mokinys surinko 50% ir daugiau - yra kviečiamas dalyvauti finale.

SVARBU! Kvalifikacinio olimpiados etapo bei finalo taškai nebus sumuojami. Kvalifikacinis olimpiados etapas skirtas tam, jog dalyvis susipažintų su olimpiados užduočių formatu ir išbandytų savo jėgas. O finale vyksta pagrindinė kova dėl vertingų ir išmanių olimpiadų prizų!

 

 

FINALAS:

Mokiniai, surinkę svertinį balų skaičių (arba daugiau)  kviečiami dalyvauti FINALE. Matematikos ir anglų kalbos olimpiadų finalai vyks KINGS olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje. Olimpiadų finaliniai turai vyksta universitetuose ir kolegijoje, kad jaunasis kingsietis galėtų pasijausti lyg studentas. Kiekviename finale dalyvių lauks simbolinės dovanėlės, sertifikatai, puiki atmosfera ir KINGS komanda!

 

Finalų vykdymo datos:

  • Matematikos olimpiados finalas - balandžio 21 d.

  • Anglų kalbos olimpiados finalas - gegužės 12 d.

 

 

PRIZAI:

Net 60 gudriausių įvairių amžiaus grupių dalyvių laimi didžiausius olimpiadų prizus. Taip pat, 3 sėkmingiausiems padovanosime po riedį! Viso prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 EUR!

  • I-oji vieta- planšetinis kompiuteris (x20);

  • II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);

  • III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20).

 

3 laimingiesiems atiteks RIEDŽIAI (x3)!

Tikime, kad Tau kvalifikaciniame etape sekėsi puikiai ir turėsime galimybę su Tavimi susitikti gyvai - finale!

 

Šilčiausi linkėjimai,

KINGS komanda