SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO PABAIGĄ!

Paskelbta: 2018 Balandis 3d.
SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO PABAIGĄ!

SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO PABAIGĄ!

SKELBIAME KVALIFIKACINIO ETAPO PABAIGĄ!


 

Tikimės, kad spėjai sudalyvauti kvalifikaciniame etape, visgi pirmojo etapo užduotys buvo prieinamos net tris savaites! Jau dabar sulaukiame daug klausimų iš dalyvių: kas toliau, kada rezultatai, ar gausime prizų? Į visus klausimus atsakysime čia, gero skaitymo!


 

Didžiuojamės Jumis, kingsiečiai, nes būtent Jūsų dėka šį semestrą galime pasidžiaugti, jog:

 

  • Į KINGS komandos gretas prisijungė daugiau nei 1900 mokytojų!

 

  • Į KINGS olimpiadą užsiregistravo daugiau nei 42 000 mokinių!

 

  • Kvalifikacinio etapo užduotis atliko daugiau nei 35 000 kingsiečių! 

Kada bus skelbiami rezultatai?

 

Rezultatus skelbsime jau balandžio 4 dieną! Dalyvis, norėdamas pamatyti rezultatus, turės prisijungti prie asmeninės mokinio anketos (su tais pačiais duomenimis, kuriais sprendė kvalifikacinio etapo užduotis). Prisijungęs mokinys galės matyti ne tik rezultatus, bet ir savo klaidas bei teisingus atsakymus. Šią informaciją taip pat galės matyti ir mokytojas, savo asmeninėje anketoje. 

Ar po kvalifikacinio etapo bus dalinami prizai?

 

Po kvalifikacinio etapo kiekvieno dalyvio mokinio anketoje bus matomi el. sertifikatai, pažymintys, jog mokinys dalyvavo kvalifikaciniame etape. Turėsite galimybę atsispausdinti el. sertifikatus. Taip pat, skelbiant rezultatus, burtų keliu išrinksime ir 3 dronų laimėtojus! Todėl sekite mūsų naujienas balandžio 4 dieną - galbūt sėkmė nusišypsos būtent Tau! 

Kaip patekti į finalą?

 

Dalyviai, surinkę svertinį balų skaičių (arba daugiau) bus kviečiami dalyvauti FINALE. Kvalifikacinio olimpiadų etapo rezultatai nebus sumuojami su finalo rezultatais. Kvalifikacinis olimpiadų etapas- bazinis žinių patikrinimas, skirtas tam, jog mokinys išbandytų savo jėgas bei susipažintų su olimpiados užduočių formatu. Jei mokinys įrodo savo pranašumą ir yra kviečiamas į finalą, norėdamas jame dalyvauti, mokinys turi sumokėti dalyvio mokestį. Dalyvio mokestis skirtas olimpiados tranzitinėms bei organizavimo išlaidoms padengti.


 

Finalų vykdymo datos:

 

Matematikos olimpiados finalas - balandžio 21 d.

Anglų kalbos olimpiados finalas - gegužės 12 d.


 

Finalų vykdymo KINGS olimpiadų centrai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Utena.


 

Mes, kaip ir Jūs, nekantraudami laukiame rezultatų! Tikime, kad kvalifikaciniame etape pasirodėte puikiai ir turėsime galimybę susitikti finale!

 

Šilčiausi linkėjimai,

KINGS komanda