STARTUOJA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ!

Paskelbta: 2018 Kovas 20d.
STARTUOJA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ!

STARTUOJA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ!

STARTUOJA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ! 

Per pirmąją Kvalifikacinio etapo savaitę internetines olimpiados užduotis išsprendė jau daugiau nei 7000 jaunųjų kingsiečių! Džiaugiamės tokiais skaičiais ir tikimės, kad rezultatai bus tokie pat džiugūs!


 

PRIMENAME, kad registracija į kvalifikacinį pavasario sezono etapą vis dar galima ir tęsis iki pat kovo 30 dienos! Norint spręsti kvalifikacinio etapo užduotis galite užsiregistruoti arba aktyvuoti praėjusio semestro mokinio anketą.


 

Registruotis galima dviem būdais:

 

  • Pirmas būdas - Tave gali užregistruoti mokytojas, per asmeninę mokytojo paskyrą. Tau suteikiamas prisijungimo kodas (šešiaženklis skaičius) ir slaptažodis. Įėjęs į www.kings.lt puslapį ir pasirinkęs „prisijungti“, turi suvesti mokytojo suteiktus duomenis, spausti „prisijungti“ ir gali pradėti spręsti olimpiadų testus!

  • Antras būdas - Į olimpiadą gali užsiregistruoti savarankiškai, iėjęs į www.kings.lt puslapį, paspaudęs „registruotis“ ir užpildęs registracijos formą. Prie sistemos gali prisijungti įvedęs: el.paštą, kurį nurodei registracijos anketoje bei slaptažodį. Paspaudęs „įeiti į profilį“ kingsietis prisijungia prie sistemos ir gali pasirinkti, kurį olimpiados testą nori spręsti. 

Aktyvuoti dalyvio anketą galima taip pat dviem būdais:

 

  • Pirmasis būdas - Tavo paskyrą gali aktyvuoti Tave registravęs mokytojas! Jis aktyvuos paskyrą, primins unikalų dalyvio kodą ir slaptažodį. Galėsi prisijungti prie sistemos ir spręsti kvalifikacinio turo bei pasirengiamąsias užduotis!

  • Antrasis būdas - gali prie sistemos prisijungti savarankiškai! Prisijungęs prie paskyros turi aktyvuoti olimpiados "kelią", kuriuo norėsi eiti viso semestro metu. Prisijungęs prie sistemos, viršuje matysi Tau priskirtą unikalų dalyvio kodą, su kuriuo galėsi spręsti matematikos ar anglų kalbos testą!


 

Pastabos!

 

  • Kvalifikacinį etapą galite spręsti iki kovo 30 dienos;

  • Olimpiados trukmė 30 minučių;

  • Rezultatai bus skelbiami po kvalifikacinio etapo pabaigos (po kovo 30 dienos);

  • Skubėjimas ir išsiblaškymas gali sukliudyti pasiekti puikių rezultatų, todėl rekomenduojame moksleiviams sąlygas skaityti po kelis kartus, neskubėti ir pasitikėti savo jegomis!


 

Jeigu kils klausimų ar nesklandumų, susisiekite su mumis el. paštu: info@kings.lt.

Visiems mokiniams linkime sėkmingo kvalifikacinio etapo ir tikimės, kad turėsime galimybę susitikti finale!

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda