Kokie prizai laukia Tavęs pavasario semestre?

Paskelbta: 2018 Kovas 14d.
Kokie prizai laukia Tavęs pavasario semestre?

Kokie prizai laukia Tavęs pavasario semestre?

Seikas, kingsieti,

 

Žinome, kad šiais laikais yra svarbu turėti išmaniuosius prietaisus, nes nėra dienos be technikos mūsų rankose! Technologinė pažanga padeda mokytis, domėtis apie mokykloje išgirstus įdomius faktus plačiau ir pažinti pasaulį taip, kaip dar niekas nėra pažinęs iki šiol! KINGS komanda, atsižvelgdama į šiandienos tendencijas, olimpiados prizus išrenka geriausiai atitinkančius Tavo norus, todėl norime pasidalinti šių metų pavasario semestro KINGS olimpiados priziniu fondu:


 

*I-oji vieta- Planšetinis kompiuteris (x20);

*II-oji vieta- Išmanusis laikrodis (x20);

*III-oji vieta- Išmanioji apyrankė (x20).

*3 riedžiai sėkmingiausiems finalistams;

*3 dronai sėkmingiausiems kvalifikacinio etapo dalyviams.

Viso KINGS olimpiadų pavasario semestro prizinio fondo vertė - daugiau nei 15 000 EUR ir jį sudaro net 66 prizai!


 

PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI - jei nori telefono, bet jo ekranas per mažas, o galbūt nori kompiuterio, bet su juo nepatogu kiekviename gyvenimo žingsnyje? Siūlome patogią priemonę, kuria galėsi žaisti žaidimus, sekti naujienas, bei pritaikyti ją mokymosi procese!

 

 

IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI - ar vis populiarėjantys išmanieji laikrodžiai greitu metu pakeis telefonus? Prijungus telefoną prie laikrodžio, jame galėsi matyti SMS žinutes, savo dienotvarkės kalendorių ir kitas funkcijas, kurias pamatysi laimėjęs šį prizą!

 

 

IŠMANIOSIOS APYRANKĖS - šiandien itin dažnai pastebima, jog pramoga tapusiu kiekvienos dienos žingsnių matuokliu naudojasi kiekvienas! Palaikyti sveiką gyvenseną lengvai ir patogiai gali padėti išmanioji apyrankė, kuri kiekviename žingsnyje bus kartu su tavimi!
 

RIEDŽIAI - jei palaikai sveiką gyvenseną ir jau turi išmaniąją apyrankę, siūlome tau riedį! Tai puiki susisiekimo priemonė, kuri leidžia išlikti judriam bei aktyviam! Šiais metais dovanosime net 3 riedžius: pirmąjį laimėtoją burtų keliu išrinksime iš matematikos finalistų, antrąjį - iš anglų kalbos finalo dalyvių, o trečiąjį - išrinksime apdovanojimų ceremonijos metu!
DRONAI - šių metų naujiena! Jei tave domina fotografija arba įdomu stebėti aplinką ir norėtum ją stebėti iš viršaus, pranešame, kad išrinksime net 3 laiminguosius, kuriems atiteks dronai! Norint laimėti vieną iš jų, užtenka sudalyvauti kvalifikaciniame etape ir sudalyvauti loterijoje!


 

KINGS olimpiada stengiasi neatsilikti nuo išmaniųjų technologijų amžiaus, todėl būtent kvalifikacinį etapą vykdome internetu! Jei dar nespėjai užsiregistruoti, o labai trokšti laimėti vieną ar kelis prizus iš galimų, junkis prie KINGS bendruomenės ir spręsk kvalifikacinio turo užduotis IKI KOVO 30 DIENOS!

Iškilus klausimams kreipkitės į mus el. paštu: info@kings.lt


 

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda