PRADEDAMAS KINGS OLIMPIADOS KVALIFIKACINIS ETAPAS!

Paskelbta: 2018 Kovas 12d.
PRADEDAMAS KINGS OLIMPIADOS KVALIFIKACINIS ETAPAS!

PRADEDAMAS KINGS OLIMPIADOS KVALIFIKACINIS ETAPAS!

Labai nekantraujame ir džiaugiamės pagaliau galėdami skelbti kvalifikacinio etapo pradžią! Matydami tiek daug jaunų ir savo jėgas išbandyti norinčių moksleivių, negalime nepasidalinti jų skaičių su Jumis: šiandien jau turime virš 22 000 užsiregistravusių mokinių ir net 1800 mokytojų! Šie skaičiai parodo visai mūsų komandai, kad stengiamės, tobulėjame ir dirbame ne veltui!

 

1. Kaip prisijungti?

 

Norėdami pradėti spręsti olimpiadą, turite prisijungti prie mokinio paskyros (su mokytojo duotais kodais arba su duomenimis, kuriais registravotės patys).

 

2.Kur rasti testą?

 

Prisijungus prie sistemos, pagrindiniame puslapyje galėsite matyti du raudonus langelius: “Pradėti spręsti anglų kalbos kvalifikacinio turo užduotį” ir “Pradėti spręsti matematikos kvalifikacinio turo užduotį”. Pasirinkite kurią olimpiadą norite spręsti: matematikos ar anglų kalbos. Pirmyn! Išsprendę olimpiadą pamatysite, kad raudonaas mygtukas pasikeitė į žalią. Tai rodo, kad jūsų rezultatas buvo sėkmingai užregistruotas.

 

3.Ką reikia žinoti apie olimpiados testą?

 

*Testą galite spręsti pasirinkę Jums patogią datą ir valandą kovo 12-30 dienomis.

*Olimpiados trukmė  - 30 minučių. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti.

* Olimpiados metu gali prireikti rašiklio ir juodraščio, todėl patariame juos turėti su savimi.

* Rezultatus skelbsime pasibaigus kvalifikaciniam etapui, t. y. po kovo 30 dienos. Rezultatus ir teisingai bei klaidingai išspręstus uždavinius galėsi matyti savo mokinio paskyroje.

*Draudžiama: matematikos kvalifikacinio etapo metu naudotis skaičiuotuvu; prašyti bei priimti pagalbą iš aplinkinių (tėvų, mokytojų, draugų ir kt.).

 

 

Tikimės su Tavimi susitikti olimpiados finale, kur galėsi varžytis dėl geriausių šio semestro prizų:

*planšetinių kompiuterių;

*išmaniųjų laikrodžių;

*išmaniųjų apyrankių;

*burtų keliu dovanojamų riedžių ir dronų.

 

Nedvejok, užsuk į www.kings.lt ir spręsk kvalifikacinio etapo užduotis bei sužinok daugiau, nei gali sužinoti mokykloje!

Linkime puikiai pasirodyti olimpiadoje!

 

Jei kils klausimų dėl kvalifikacinio turo vykdymo, kreipkitės į mus el.paštu: info@kings.lt

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda