Ar jau sprendei parengiamąsias užduotis?

Paskelbta: 2018 Kovas 7d.
Ar jau sprendei parengiamąsias užduotis?

Ar jau sprendei parengiamąsias užduotis?

Ei, kingsieti!

 

Ar vis galvoji, kad olimpiados kvalifikacinis turas tik kovo 12-30 dienomis ir  vis svarstai - kaip gi savo žinias patikrinti būtent šiandien?? Turime tau puikų sprendimą - pasirengiamąsias užduotis!


 

Pasirengiamosios užduotys - kas tai?

 

Praėjusį sezoną KINGS olimpiadoje pristatėme pasirengiamąsias užduotis - kiekvienas moksleivis turėjo galimybę spręsti pavyzdines užduotis internetu prieš kiekvieną olimpiadą! Pavasario sezone šią idėją patobulinome - kiekvienas moksleivis, dalyvavęs bent viename rudens semestro finale ir norintis išbandyti savo jėgas prieš olimpiadas, KAS DVI SAVAITES, nuo naujojo semestro pradžios, galės spręsti pasirengiamąsias užduotis internetu VISIŠKAI NEMOKAMAI!


 

Kam reikalingos pasirengiamosios/pavyzdinės užduotys?

 

Suteikdami galimybę spręsti pasirengiamąsias užduotis prieš pačias olimpiadas, manome, jog tai paskatins vaikų domėjimąsi olimpiadų užduotimis, jose keliamais iššūkiais ir suteiks progą kiekvienam moksleiviui išbandyti save olimpiadininko amplua!


 

Kaip spręsti šias užduotis?

 

  • Gali susikurti savo asmeninę mokinio anketą puslapyje www.kings.lt. Užsiregistravęs galėsi iš karto pradėti spręsti pasirengiamąsias užduotis!

  • Mokytojas, susikūręs mokytojo anketą puslapyjė www.kings.lt gali užregistruoti tave ir tavo bendraklasius. Tuomet jums bus įteikiami 2 kodai (prisijungimo vardas ir slaptažodis), su kuriais galėsite prisijungti prie sistemos ir pradėti spręsti užduotis!

 

Tikimės, kad šios pasirengiamosios užduotys pravers besiruošianti KINGS olimpiadų kvalifikaciniam turui, o galbūt ir padės laimėti finale!

 

Nuoširdžiausi linkėjimai,

KINGS komanda