ATOSTOGOS!!!

Paskelbta: 2018 Vasaris 20d.
ATOSTOGOS!!!

ATOSTOGOS!!!

Atostogos!

 

Kiekvienas moksleivis, atšventęs vasario 16-ąją turiningai ir su trenksmu, gavo ir dovanų - atostogas! Pirma mintis, kuri šauna į galvą, kai pamąstome apie atostogas, yra poilsis!

Tačiau praėjus porai dienelių poilsio nebeužtenka, namų darbų daryti nesinori, tai ką gi veikti? KINGS komanda ir liūtukas ieškojo, kas gi būtų įdomu būtent Tau atostogų metų, todėl laikykis ir skaityk mūsų pasiūlymus!


Pasirengiamosios užduotys! Atostogų metų norisi nepamiršti to, ko išmokai mokykloje. Siūlome puikią išeitį - sprendžiant nemokamus parengiamuosius testus, galėsi pritaikyti savo žinias ir tuo pačiu pasiruošti artėjančiai olimpiadai! Jei dar nesprendei parengiamųjų užduočių, skaityk toliau:

 

  • Skubėk į internetinę svetainę  www.kings.lt;

  • Prisijunk (jei turi susikūręs anketą) arba registruokis;

  • Spausk mygtuką “Parengiamasis testas” ir spręsk pradėk spręsti užduotis!

 

 

 

Internetas! Jau kasdienybe tapęs įrankis, norint pasiekti visą reikiamą informaciją! Atrinkome kelias internetines svetaines, kurios turėtų sudominti Tave:

 

  • Jei esi gamtos vaikas ir Tau patinka domėtis gyvūnais, spausk National Geographic Kids ir stebėk gyvūnus per kameras, sužinok įdomių faktų apie gyvūnijos pasaulį, pamatyk įdomių gamtos nuotraukų bei žaisk žaidimus!

  • Jei tave domina istorija BBC - History For Kids kaip tik tau! Čia rasi žaidimų, įdomių faktų bei viktorinų, kurių dėka galėsi keliauti laiku per antikos, pasaulio ir skirtingų šalių istoriją!

  • O galbūt nori domėtis, tik nežinai kuo, tuomet tau tobulai tinka puslapis Fur Brain, kuriame galėsi spręsti matematikos uždavinius, skaityti knygas ir žaisti mokymosi žaidimus!

 

Tikimės, kad su mūsų patarimais, Tavo atostogų rėžimas pasikeis, poilsį iškeisi į mokslą ir laisvas dienas praleisi prasmingai, nesustodamas lavinti savęs!

 

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda