NAUJAS KINGS PAVASARIO SEMESTRAS 2018!

Paskelbta: 2018 Vasaris 19d.
NAUJAS KINGS PAVASARIO SEMESTRAS 2018!

NAUJAS KINGS PAVASARIO SEMESTRAS 2018!

Sveiki, kingsiečiai, 

 

Nuoširdžiai kreipiamės i kiekvieną iš jūsų, dėkodami už paramą, patarimus ir ryškias šypsenas, kurias dovanojate mums kiekvieną semestrą. Labai džiaugiamės, kad pavasario semestras jau čia ir norime jums pranešti pačią svarbiausią naujojo semestro informaciją!


 

Kada KINGS pavasario semestro pradžia?

 

KINGS pavasario semestras prasideda jau nuo vasario mėnesio! Jau nuo dabar prasideda registracija į kvalifikacinį KINGS olimpiados turą! Taip pat mokiniai galės pradėti spręsti pasirengiamasias užduotis internetu NEMOKAMAI! 

KINGS olimpiados tradicija -  mokyklų lankymas!

 

Vasario mėnesio pradžioje KINGS komanda su rudens semestro finalistu diplomais (matematikos ir anglų kalbos), anglu kalbos finalo sertifikatais, plakatais, KINGS liūtuku ir, žinoma, geriausiomis nuotaikomis lankė Lietuvos mokyklas ir asmeniškai sveikino mokinius už praėjusio semestro pasiekimus! Dėl išaugusio mokyklų skaičiaus, visų mokyklų aplankyti negalėjo, tačiau nepamiršo ir kitų mokyklų! Dalyvių diplomus ir sertifikatus išsiųntėme paštu kiekvienai mokyklai, kurios nespėjome aplankyti! Taip pat kitą savaitę pradėsime antrąjį turą po Lietuvos mokyklas ir nekantriai skaičiuojame dienas iki susitikimo su Jumis! 

Pasirengiamosios/pavyzdinės užduotys - kas tai?

 

Praėjusį sezoną KINGS olimpiadoje pristatėme pasirengiamąsias užduotis - kiekvienas moksleivis turėjo galimybę spręsti pavyzdines užduotis internetu prieš kiekvieną olimpiadą! Pavasario sezone šią idėją patobulinome - kiekvienas moksleivis, dalyvavęs bent viename rudens semestro finale ir norintis išbandyti savo jėgas prieš olimpiadas, KAS DVI SAVAITES, nuo naujojo semestro pradžios, galės spręsti pasirengiamąsias užduotis internetu VISIŠKAI NEMOKAMAI! Tikimės, jog tai paskatins vaikų domėjimąsi olimpiadų užduotimis ir suteiks progą kiekvienam išbandyti save olimpiadininko amplua! 

Susidomėjome pasirengiamosiomis užduotimis, tačiau, kada gi vyks tikroji olimpiada?

 

Kovo 19-30 dienomis vyks kvalifikacinis KINGS olimpiadų etapas. Visas tris savaites, moksleiviams patogiu laiku, bus galima spręsti olimpiadines užduotis, kurios bus talpinamos internetinėje sistemoje www.kings.lt. Už dalyvavimą visų vaikų lauks sertifikatai ir moksleiviai, peržengę nustatytą taškų ribą, gaus kelialapį į finalą, apie kurį informacija bus pateikiama vėliau!


 

Labai nekantraujame susitikti su mokiniais ir mokytojais mokyklų lankymo metu, taip pat su džiaugsmu laukiame olimpiadų, kuomet tikrai galėsime išvysti kiekvieną moksleivį asmeniškai! Nuoširdus ir realus bendravimas su mūsų olimpiados dalyviais mums rūpi labiausiai.

Dirbame, stengiamės ir tobulėjame dėl jūsų!

 

Šilčiausi linkėjimai,

Tarptautinė KINGS olimpiada