Sveikiname Lietuvą su gimtadieniu!

Paskelbta: 2018 Vasaris 16d.
Sveikiname Lietuvą su gimtadieniu!

Sveikiname Lietuvą su gimtadieniu!

Ei, tautieti!

 

Ar žinai kokia šiandien diena? Lygiai prieš 100 metų buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, kuriuo buvo atkurta Lietuvos valstybė! Labai džiaugiamės, galėdami švęsti tokią įsimintiną datą kartu ir sveikiname Lietuvą su jos gimtadieniu!

 

1918 metais vasario 16 dieną 20 drąsių signatarų pasirašė dokumentą ir tauta pagaliau buvo laisva. Kiekvienas lietuvis, suprasdamas, kad jau praėjo net 100 metų privalo paklausti savęs - ką padovanojau Lietuvai, ką dar galiu padovanoti Lietuvai? Nors esame jaunoji karta, neturime baidytis šių klausimų, o būtent Jūs - jaunieji kingsiečiai, privalote branginti Lietuvą ir stengtis dėl jos gerovės! Mes tikime Jumis, nes kiekvieną semestrą Jūsų parodyti gabumai olimpiadų metu mums atveria akis - Jūs tikrai esate Lietuvos ateitis ir kiekvieną dieną, stengdamiesi tobulėti dėl savęs, Jūs tobulėjate ir dėl tėvynės, dovanodami pačią geriausią dovaną Lietuvai - save!

 

Lietuvos šimtmetis pasitaiko ne kasdien, ta proga norime paskelbti KONKURSĄ! Kiekvieną draugą sveikini su gimtadieniu, dovanoji dovanas, linki laimės ir sėkmės, o kaip pasveikinsi Lietuvą su jos gimimo diena?  Mūsų facebook puslapyje komentaruose parašyk patį kūrybiškiausią, patriotiškiausią ir lietuviškiausią sveikinimą, o Kings liūtukas išrinks vieną originaliausią ir apdovanos prizu! 

 

KINGS liūtukas Tau siūlo švęsti Lietuvos šimtmetį ne tik smagiai, bet ir turiningai -  KINGS kvalifikacinis etapas jau artėja (vyks kovo 12-30 dienomis), todėl siūlome spręsti parengiamąsias užduotis ir švęsti Lietuvos gimtadienį prasmingai!

 

Džiaugiamės, kad Lietuvos gimtadienį švenčiate kartu su mumis! Nepamirškite aukštai iškelti trispalvės, sugiedoti himno ir paragauti lietuviškų patiekalų - šimtmetį reikia švęsti!

 

Patriotiškiausi linkėjimai,
KINGS komanda