Kings pirmasis turas po Lietuvos mokyklas baigtas!

Paskelbta: 2018 Vasaris 19d.
Kings pirmasis turas po Lietuvos mokyklas baigtas!

Kings pirmasis turas po Lietuvos mokyklas baigtas!

Sveiki, kingsiečiai,

 

 

 

Vasario 7-9 dienomis tarėme “labas”, “sveikas”, “labas rytas” dešimtis kartų mokytojams, mokiniams, mokyklų administracijos darbuotojams ir visiems kitiems, mokyklose esantiems bendraminčiams! Taip, taip, praėjusią savaitę lankėmės įvairių miestų mokyklose ir įteikėme daugiau nei 1000 diplomų! Džiaugiamės aplankę Panevėžį, Šiaulius, Kauną, Uteną, Molėtus ir Klaipėdą! Norime tarti labai garsų AČIŪ visoms mokykloms, kurios mus priėmė, nes šilti sutikimai, plačios šypsenos ir stiprūs apsikabinimai visą KINGS komandą pripildė didele energija!

 

 

 

Nors aplankėme tikrai didelį skaičių mokyklų, nepasiekėme visų mokyklų, kurias norėjome pamatyti...Kas mums sutrukdė? Gripo epidemija! Nenuspėjamos ligos užklupo daugumą miestų, kuriose buvo paskelbtas karantinas, uždarytos mokyklos, būtent dėl šios priežasties negalėjome susitikti su dar daugiau mokinių…

 

 

 

Tačiau turime gerą naujieną! Skelbiame antrąjį Lietuvos mokyklų lankymo etapą, kurio metu pasieksime visas mokyklas, kurias buvo pasiekęs gripas! Kaip manote, kokiuose miestuose lankysimės jau po dviejų savaičių? Lauksime jūsų komentarų facebook’o puslapyje!

 

 

 

Dalinamės visomis nuotraukomis iš mokyklų, kurias aplankėme! Jos yra skelbiamos mūsų facebook puslapio anketoje!

 

 

 

PRIMENAME, kad kvalifikacinis matematikos ir anglų kalbos olimpiadų turas vyks kovo 12-30 dienomis! Registracija jau prasidėjo, tad nepraleisk savo šanso išbandyti jėgas ir tapti vienu iš sėkmingiausiųjų ir laimėti vieną iš RIEDŽIŲ arba DRONŲ!

Registruokis ČIA: kings.lt/registracija

 

Šilčiausi linkėjimai,

KINGS komanda