KINGS LANKO LIETUVOS MOKYKLAS

Paskelbta: 2018 Vasaris 11d.
KINGS LANKO LIETUVOS MOKYKLAS

KINGS LANKO LIETUVOS MOKYKLAS

Mieli Kingsiečiai,

 

 

Įsibėgėjus vasario mėnesiui, KINGS olimpiados komandos Lietuvos mokyklų lankymas įgavo pagreitį! Kaip ir kiekvieną semestrą, taip ir šį, lankome mokyklas, kuriose žinių semiasi mūsų šaunieji Kingsiečiai. Sutikome gausybę motyvuotų ir žinių ištroškusių mokinių, jais besididžiuojančių mokytojų, pavaduotojų bei mokyklų direktorių! Tariame AČIŪ jiems už šiltus bei malonius priėmimus! Iki šios dienos jau spėjome aplankyti Molėtų, Utenos, Panevėžio ir Kauno mokyklas, mokytojus ir, žinoma, mokinius! Bet KINGS komanda nesiruošia ilsėtis!

 

Gripo epidemija!

Keliuose didžiuosiuose miestuose buvo paskelbta gripo epidemija, o mokyklose paskelbtas karantinas, todėl negalėjome aplankyti daugumos Alytaus ir Kauno mokyklų... Linkime visiems mokiniams bei jų mokytojams pasveikti!

 

Kas toliau?

Džiugiai pranešame, kad po žiemos atostogų lankysime Vilniaus, Kauno ir Alytaus mokyklas! Tikimės, kad šiuose miestuose KINGS komandos ir liūtuko mokiniai lauks entuziastingai ir sutiks su šypsenomis bei gera nuotaika!

Informuojame, kad mokyklos, kuriose nepavyko organizuoti apdovanojimų ceremonijos, iki vasario 15 dienos turi gauti KINGS laiškus su mokinių diplomais, tad viliamės, kad pelnyti diplomai kuo greičiau pasieks Kingsiečius!

 

Sezonas prasidėjo!

Džiugiai skelbiame, kad jau galite registruotis (jei turite paskyrą iš rudens semestro – naujos kurti nereikia, belieka ją aktyvuoti) ir susikurti paskyrą puslapyje www.kings.lt ! Vaikai joje jau galės spręsti pasirengiamąsias užduotis ir pradėti ruoštis nemokamam kvalifikaciniam matematikos ir anglų kalbos olimpiadų etapui! Primename, kad pirmasis etapas vyks internetu kovo 12-30 dienomis!

 

 

Jeigu turite klausimų, mielai kreipkitės, lauksime jūsų laiškų el. paštu info@kings.lt !

 

 

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Tarptautinė olimpiada KINGS