APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA JAU ĮVYKO!

Paskelbta: 2017 Gruodis 18d.
APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA JAU ĮVYKO!

APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA JAU ĮVYKO!

 

Sveiki, KINGS bendruomenės nariai,

 

Smagu, kad jau 4-ąjį sezoną galime stebėti mokinių tobulėjimo kelią ir būti jo dalimi, todėl dar kartelį norime pasidžiaugti jūsų ryžtu, gabumais ir pasiekimais! Kiekvienąkart, įžengdami į naują olimpiadų sezoną, prisimename, dėl ko visa tai darome – dėl jūsų, todėl matydami tiek vaikų, tiek jų artimųjų šypsenas ir džiaugsmo ašaras apdovanojimų ceremonijos metu, tų akimirkų nepamirštame ir jomis lydimi laukiame kitos apdovanojimų ceremonijos, kai visos KINGS bendruomenės pastangos atneša taip lauktų vaisių!

 

 

Didelį AČIŪ turime sakyti vaikų tėveliams, kurie išaugino tokius šaunius jaunuolius! Taip pat ne mažiau dėkojame mokytojams, be kurių pagalbos mokiniai galbūt ir nebūtų tokie gabūs, kokie yra dabar! Dėkojame ir patiems dalyviams, nes jūs – KINGS olimpiados spinduliukai, rodantys mums kelią link tobulumo!

 

 

Visa KINGS olimpiados komanda dar gyvena apdovanojimų ceremonijos įspūdžiais, todėl norime paminėti keletą svarbiausių dalykų:

 

*Šauniausi  matematikos olimpiados prizininkai

 

*Šauniausi  anglų kalbos olimpiados prizininkai

 

*Jei dar nematėte reitingo lentelių, jas galite rasti čia: Reitingų lentelės

 

*Turite klausimų? Visada galite kreiptis el.paštu: info@kings.lt

 

*Nuotraukos iš apdovanojimų ceremonijos jau greitai bus skelbiamos  čia: Kings apdovanojimų ceremonijos akimirkos

 

*Šauniausios KINGS klasės Lietuvoje įspūdžiai

 

 

Olimpiados baigėsi, prizai išdalinti, kas toliau? Šventės! Šventės! Šventės! Linkime jums kuo šilčiausio Kūčių vakaro, žaismingo Kalėdų ryto ir gražaus Naujųjų metų sutikimo! O jau 2018-ųjų metų pavasario semestre lauksime Jūsų visų naujajame KINGS olimpiadų sūkuryje! Džiaugiamės ir dėkojame, kad padedate augti mūsų KINGS bendruomenei ir, kad esate jos dalimi!

 

 

Šilčiausi ir šventiškiausi linkėjimai,

Tarptautinės olimpiados KINGS komanda