SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS REZULTATAI!

Paskelbta: 2017 Gruodis 9d.
SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS REZULTATAI!

SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS REZULTATAI!

Sveikas, Kingsieti,

 

Artėjant Kalėdoms lauki dovanų, bet ar žinai, kad jas gali gauti ne tik iš Kalėdų senelio, bet ir iš mūsų? Taip, taip, atėjo ta diena, kai skelbiame KINGS anglų kalbos olimpiados finalo rezultatus! Džiugiai sveikiname ne tik puikiai pasirodžiusiuosius, bet ir antrąjį finalistą, kuriam burtų keliu atiteks RIEDIS! Žinome, kaip nekantrauji pasidžiaugti savo rezultatu, todėl nieko nelaukdami juos skelbiame ir tikimės, kad prizininkas būsi būtent tu!

 

KAIP GALIU PASITIKRINTI SAVO REZULTATĄ?

  1. Skubėk į www.kings.lt puslapį ir prisijunk prie savo mokinio paskyros. Yra du prisijungimo būdai:

I būdas: Spausk „prisijungti“ ir įvesk savo dalyvio kodą bei slaptažodį;

II būdas: Puslapio viduryje esančioje skiltyje „Pamatyk savo rezultatą“ įvesk dalyvio kodą ir spausk „ieškoti“.

  1. Spausk ant mygtuko, pažymėto „Anglų kalbos finalo rezultatas“.
  2. Sužinok!

 

KĄ GALĖSIU MATYTI, PRISIJUNGĘS PRIE SAVO MOKINIO PASKYROS?

* Surinktų taškų skaičių;

* Procentinę surinktų taškų išraišką: pvz. Pagal norminio vertinimo taisykles, jei dalyvis surenka 70% taškų, tai reiškia, jog jis pasirodė geriau, nei 70% jo amžiaus kategorijos finalistų.

* Savo pasirinktus atsakymus;

* Teisingus atsakymus;

* Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;

* PDF formatu atsisiųsti skenuotą savo atsakymų lapo versiją.

 

DĖMESIO! Iki gruodžio 12 d. 17:00 valandos dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt .Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių anglų finalistų kontekste ir išaiškės olimpiados prizininkai.

 

ĮDOMU! KAS TAPO ANGLŲ OLIMPIADOS PRIZININKAIS? 

Prizininkais tapo tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo.

Apdovanojimų ceremonija bus organizuojama po to, kai paaiškėja abiejų olimpiadų prizininkai. Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el.paštu, todėl sekite naujienas!

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems KINGS olimpiados anglų kalbos finale! Dirbame ir tobulėjame dėl jūsų šypsenų veide ir džiaugiamės, kad būtent mūsų olimpiada ir KINGS liūtukas jums suteikia tokias šiltas emocijas!

 

O KAM GI ATITEKO ANTRASIS RIEDIS? 

Tik įvykus matematikos finalui, paskelbėme pirmojo riedžio laimėtoją Vilių, kurį dar kartą sveikiname! O dabar, pasibaigus ir anglų kalbos finalo laikotarpiui, smalsiai nori sužinoti, kas tas antrasis laimingasis, taip? Su nekantrumu pranešame, kad šį kartą burtų kelių sveikiname- 6-tos klasės anglų kalbos finalistą VILIŲ ZOTOVĄ (dalyvio kodas 654746)! KINGS LIETUVA facebook paskyroje gali pamatyti filmuką, kuriame KINGS komanda automatinių burtų keliu išrenka antrąjį riedžio savininką!

 

DOVANŲ METAS KINGS FINALISTAMS!

Dėkojame JUMS, kad gražiais atsiliepimais palydėjote mūsų rudens sezono naujieną – pasirengiamuosius testus, todėl, artėjant gražiausiam metų laikui – Kalėdoms, turime KINGSIEČIAMS dovanų! Tam, kad pradėtumėte naujus 2018 metus su dar didesniu žinių bagažu, skelbiame, jog jau nuo sausio mėnesio kas dvi savaites savo paskyrose galėsite rasti vis naujus tiek matematikos, tiek anglų kalbos testus! Tikimės, kad šios užduotys padės lavinti jūsų logines bei lingvistines žinias ir būtent su jomis KINGSIEČIŲ lauksime pavasario olimpiadų maratone!

 

Visa KINGS komanda yra patenkinta ir labai laiminga, kad tikraisiais KINGSIEČIAIS gali vadintis tiek daug motyvuotų jaunų žmonių, tarp kurių esi ir tu! KINGS liūtukas tikisi, kad su juo susimatysi jau artėjančiose KINGS pavasario anglų kalbos ir matematikos olimpiadose, o šiandien sakome AČIŪ už būvimą kartu ir iki pasimatymo!

 

Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti,

KINGS komanda