ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Paskelbta: 2017 Gruodis 6d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Pirmąjį žiemos savaitgalį gabiausi Lietuvos anglų kalbos žinovai susitiko nuotaikingame KINGS anglų kalbos žinių ringe- finale! Su dideliu entuziazmu ir ryžtu akyse dalyviai užpildė didžiules universitetų bei mokyklų auditorijas, nedrąsiai šypsodamiesi žvelgė į atsakymų lapus ir viltingai laukė olimpiados pradžios. Susikaupimas, atsispindėjęs daugybės kingsiečių veiduose, nesutrugdė išeiti iš olimpiados su plačia šypsena.

 

Džiaugiamės ir didžiuojamės kiekvienu iš Jūsų, mieli kingsiečiai. Įsitikinome, jog svarbu yra ne tik rezultatas, bet ir tobulėjimo kelionėje patirti nuotykiai, sutikti žmonės ir akimirkos, kurias visada gera prisiminti. Tikimės, jog pateisinome kingsiečių lūkesčius ne tik patikrinti savo žinias ir įgauti naujų praktinių įgūdžių, bet ir puikiai praleisti savaitgalio popietę kartu su gudriausiais Lietuvos mokiniais bei nuotaikinga KINGS komanda. Dėkojame, jog esate KINGS šeimos dalis!

 

Širdingai dėkojame olimpiados partneriams, kurie jau ne pirmus metus suteikia KINGS komandai namus net 7-uose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Be Jūsų nebūtų mūsų! Nuoširdžiai dėkojame:

 

▪ Vilniaus Gedimino Technikos universitetui;

▪ Kauno Vytauto Didžiojo universitetui;

▪ Panevėžio 5-ajai gimnazijai;

▪ Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijai;

▪ Šiaulių universitetui;

▪ Utenos Adolfo Šapokos gimnazijai;

▪ Alytaus  Adolfo-Ramanausko gimnazijai.

 

Su nekantrumu laukiame rezultatų, kurie pasirodys jau netrukus! Rezultatus dalyviai galės pasitikrinti prisijungę prie asmeninės mokinio paskyros www.kings.lt puslapyje.  Primename, jog kartu su anglų kalbos finalo rezultatais paaiškės ir laimingasis, kuriam burtų keliu atiteks antrasis riedis. Ar tai būsi Tu???

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda