ANGLŲ KALBOS FINALAS: PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENAS!

Paskelbta: 2017 Lapkritis 29d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS: PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENAS!

ANGLŲ KALBOS FINALAS: PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENAS!

Ei, kingsieti!

 

KINGS anglų kalbos olimpiados finalas jau visai čia pat! Ar nerimauji? Mums taip pat labai nekantru! Tam, jog olimpiados dieną jaustumeisi užtikrintas ir pasitikintis savimi ne tik dėl turimų žinių bagažo, bet ir organizacinių, su olimpiados tvarka susijusių niuansų, dalinamės svarbia informacija, kurią turi žinoti kiekvienas anglų kalbos olimpiados finalistas.

 

KAIP UŽSIREGISTRUOTI ANGLŲ KALBOS FINALUI? 

* Finalas apmokestinamas 10 eurų dalyvio mokesčiu. 

* Prisijungus www.kings.lt puslapyje su savo dalyvio kodu galima atlikti mokėjimą. Daugiau informacijos apie tai ČIA: http://www.kings.lt/mokejimai

* Atlikus dalyvio mokesčio pavedimą, gauname informaciją apie tai, jog dalyvausite anglų kalbos olimpiados finale ir daugiau registruotis papildomai nereikia! 

 

KUR ATVYKTI?

* Visoje šalyje yra 7 olimpiados centrai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje. 

* Tikslūs olimpiados centrų adresai ir vietos nurodyti ČIA: http://www.kings.lt/vietos 

* Atvykite turite į Jums artimiausią olimpiados centrą. 

 

KADA ATVYKTI? 

* Kiekviena amžiaus grupė rašo olimpiadą skirtingais laikais. 

10:00 VAL. - 2, 8 KLASĖS

11:45 VAL. - 6, 7 KLASĖS

13:30 VAL. -  3, 10 KLASĖS

15:15 VAL. - 5, 9 KLASĖS 

17:00 VAL. - 4, 11/12 KLASĖS.

 

DĖMESIO!

*Informuojame, jog olimpiados dieną, prie olimpiados centro durų Jus pasitiks šventiškai nusiteikusi KINGS komanda. Taip pat matysite daugybę nuorodų, nurodančių į kurias auditorijas turėtų eiti tam tikros klasės mokiniai.

*Tikslias olimpiados centrų vietas galite rasti ČIA: http://kings.lt/vietos

*Tikslius olimpiados laikus skirtingiems amžiaus srautams galite rasti ČIA: http://kings.lt/grafikas

*Olimpiados užduotims atlikti vaikučiams bus skirta 1 valanda.

*Rekomenduojama atvykti 15 min anksčiau.

*Dalyviai savo rezultatus sužinos po 7 darbo dienų.

 

INFORMACIJA TĖVELIAMS

 

Gerbiami tėveliai, norime Jums pranešti, jog olimpiadų centruose vaikus galima bus palydėti tik iki tam tikros vietos, tai reiškia, jog į auditorijas/klases bei vietas esančias šalia bus galima patekti tik olimpiados dalyviams.  Labai prašome pasirūpinti, kad kiekvienas dalyvis turėtų ant lapuko užrašytą dalyvio kodą ir jo nepamirštų. 

 

Labai prašytume, jog tėveliai padėtų dalyviams nusirengti, paimtų jų paltus, striukes ar kita. Prie registracijos prašytume nesudaryti spūsčių. KINGS komandos nariai nukreips ir palydės dalyvius iki reikiamos auditorijos. Rekomenduojame susitarti susitikimo vietą, t.y. kur dalyviai galėtų rasti savo tėvelius, baigę spręsti olimpiadą.

 

Taisyklės kuriamos tam, kad prieš olimpiadą nesusidarytų grūstys, tad tikimės supratimo ir padarysime viską, kad dalyviai jaustųsi komfortiškai ir gerai praleistų laiką!

 

KĄ REIKIA SU SAVIMI TURĖTI?

*Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (tinka ir gimimo liudijimas);

*Dalyvio kodą (rekomenduojame užsirašyti dalyvio kodą ant lapelio ir atsinešti kartu su savimi į auditoriją).

Užduočių, sprendimo, juodraščių lapus bei rašiklį dalyviams parūpins olimpiados organizatoriai.

 

DĖMESIO! LIŪTUKAS GALI APSILANKYTI IR TAVO MIESTE!

Anglų kalbos olimpiados finale dalyviai gali susipažinti ir su išskirtiniu komandos atributu- KINGS liūtuku. Deja, liūtukas yra tik VIENAS, todėl atvykti į visus 7 olimpiados centrus jis neturi galimybės. Dalindami liūtuko džiaugsmą visiems, galėtume išsiųsti liūtuko pėdutes į vieną miestą, uodegėlę į kitą, tačiau tai juk ne tas pats... J Iš anksto dėkojame už supratimą ir pažadame, jog kiekvieną sezoną liūtukas aplankys skirtingus miestus! Norime susipažinti su visais olimpiados dalyviais ir paspausti jiems rankas, tačiau jei liūtukas neturi galimybės to padaryti, KINGS komanda padarys tai už jį!

 

Su nekantrumu laukiame sekmadienio ir viliamės susipažinti su kiekvienu KINGS anglų kalbos olimpiados finalistu! Tėveliams- iš anksto dėkojame už supratingumą. Tikimės, jog olimpiada pateisint ne tik kingsiečių, bet ir Jūsų lūkesčius.

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda