SKELBIAME MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATUS!

Paskelbta: 2017 Lapkritis 27d.
SKELBIAME MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATUS!

SKELBIAME MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATUS!

Ei, Kingsieti, 

 

Smalsumas neduoda ramybės jau visą savaitę? Nekantrauji sužinoti, kas tapo ne tik pagrindinių olimpiados prizų laimėtojais, bet ir tuo vieninteliu sėkminguoju, kuriam burtų keliu atiteks RIEDIS? Ženk į naują savaitę užtikrintai! Skelbiame KINGS matematikos olimpiados finalo rezultatus. 

 

KAIP PASITIKRINTI SAVO REZULTATĄ?

  1. Skubėk į kings.lt puslapį ir prisijunk prie savo mokinio paskyros. Yra du prisijungimo būdai:

I būdas: Spauskite „prisijungti“ ir įveskite savo dalyvio kodą bei slaptažodį;

II būdas: Puslapio viduryje esančioje skiltyje „Pamatyk savo rezultatą“ įveskite dalyvio kodą ir spauskite „ieškoti“.

  1. Spauskite ant mygtuko, pažymėto „ Matematikos finalo rezultatas“.
  2. Sužinok!

 

Kiekvienas kingsietis, prisijungęs prie savo mokinio paskyros, galės  matyti:

* Surinktų taškų skaičių;

* Procentinę surinktų taškų išraišką: pvz. Pagal norminio vertinimo taisykles, jei dalyvis surenka 70% taškų, tai reiškia, jog jis pasirodė geriau, nei 70% jo amžiaus kategorijos finalistų.

* Savo pasirinktus atsakymus;

* Teisingus atsakymus;

* Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;

* PDF formatu atsisiųsti skenuotą savo atsakymų lapo versiją.

 

SVARBU! Iki lapkričio 29 d. 17:00 valandos dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių matematikos finalistų kontekste ir išaiškės olimpiados prizininkai.

 

KAS TAPO MATEMATIKOS OLIMPIADOS PRIZININKAIS?

Prizininkais tapo tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo.

Apdovanojimų ceremonija bus organizuojama po to, kai paaiškėja abiejų olimpiadų prizininkai. Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el.paštu.

Didžiuojamės Jumis, kingsiečiai! Jūs esate priežastis, dėl kurios KINGS komanda nesiliauja siekti savo tikslo: jaunos, savimi pasitikinčios ir nuolatos tobulėti trokštančios jaunosios kartos  vizijos puoselėjimo! Esate spinduliukai, kurių šviesai ir šiluma šildo visus KINGS bendruomenės narius. Dėkojame JUMS, jog esate kartu!

 

KAM ATITEKO PIRMASIS RIEDIS?

Kaip žinia, vienas iš trijų riedžių atiteks laimingajam matematikos olimpiados finalistui! Kas jis??? Sveikiname- RIEDIS ATITENKA 6 klasės matematikos olimpiados dalyviui- Viliui Girdzevičui (dalyvio kodas: 152306)! KINGS LIETUVA facebook paskyroje galite pamatyti filmuką, kuriame KINGS komanda automatinių burtų keliu išrenka pirmąjį riedžio savininką!

 

DOVANA KIEKVIENAM FINALISTUI!

Tam, kad galėtumei tobulėti visus metus nuolatos ir kiekvieną semestrą olimpiadose rinkti vis daugiau taškų bei prizų, KINGS Liūtukas turi Tau dovaną! Jau sausio mėnesį savo paskyroje galėsi rasti įvairaus sudėtingumo lygio testus ir kas dvi savaites matysi naujas užduotis, kurios padės ruoštis artėjančioms KINGS olimpiadoms bei išmokys spręsti sudėtingiausius matematinius galvosūkius ar anglų kalbos lingvistines gudrybes!

 

Esame labai laimingi ir dėkingi visiems, kurie išbandė savo jėgas, spręsdami matematikos olimpiados užduotis, ir pasirinko tobulėti kartu su KINGS komanda! Kings liūtukas, tapęs kingsiečių bendruomenės Kalėdų seneliu, pažada ir daugiau džiuginančių dovanų ir nuotaikingų prizų! Visiems siunčiame šilčiausius linkėjimus, o prizininkams sakome- iki greito!

 

Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti,

KINGS komanda