ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA: KUR IR KADA ATVYKTI?

Paskelbta: 2017 Lapkritis 23d.
ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA: KUR IR KADA ATVYKTI?

ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA: KUR IR KADA ATVYKTI?

Ei, kingsieti!

KINGS olimpiados finalas jau visai čia pat. Jaudiniesi, nekantrauji, smalsauji, kas Tavęs lauks finale? Būk tikras- nuotykių ir smagių akimirkų čia netruks! Aktyviai ruoškis, pasipuošk gražiausiu savo aksesuaru- šypsena ir pradžiugink mus dalyvaudamas (-dama) didžiausioje anglų kalbos mylėtojų žinių kovoje!
 

VIETA: KUR VYKS OLIMPIADOS FINALINIAI ETAPAI?

Šiais metais anglų kalbos olimpiados finalas vyks net 7-uose olimpiadų centruose:

▪️VILNIUJE: Vilniaus Gedimino technikos universitete vadybos fakultete, Saulėtekio al. 11

▪️KAUNAS: Vytauto Didžiojo universitete, S. Daukanto g. 28

▪️KLAIPĖDA: Socialinių mokslų kolegijoje, Nemuno g. 2

▪️PANEVĖŽYS: Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje, Danutės g. 12

▪️ŠIAULIAI: Šiaulių universitete, P. Višinskio g. 19- DĖMESIO! Anglų kalbos finalas vyks kitoje vietoje, nei matematikos olimpiados finalas. Atkreipkite dėmesį į adresą.

▪️ALYTUS: Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijojeBirutės g. 2

▪️UTENA: Adolfo Šapokos gimnazijoje, Paupio g. 1

 

SVARBU! Pavyzdžiui. Jei esate vilnietis, tačiau savaitgalį nusprendėte praleisti Klaipėdoje, rašyti olimpiadą galite ir Klaipėdos olimpiados centre, tačiau tokiu atveju informuokite KINGS komandą el.paštu (info@kings.lt) apie tai, jog dalyvis norėtų dalyvauti kitame olimpiados centre. Iš anksto dėkojame!

Kitais atvejais prašome rinktis Jums artimiausią olimpiados centrą.

 

LAIKAS: KADA VYKS OLIMPIADOS FINALINIAI ETAPAI?

Olimpiados finalas vyks gruodžio 3 dieną.

Laikai skirtingiems amžiaus srautams:

*10:00 VAL. - 2, 8 KLASĖS.

*11:45 VAL. - 6, 7 KLASĖS.

*13:30 VAL. -  3, 10 KLASĖS.

*15:15 VAL. - 5, 9 KLASĖS.

*17:00 VAL. - 4, 11/12 KLASĖ.

 

KĄ REIKIA SU SAVIMI TURĖTI?

SAVO DALYVIO KODĄ.

▫ Gerą nuotaiką! :)

Visas reikiamas priemones: užduočių lapus, juodraščio lapą, rašiklį Tau parūpins KINGS olimpiada!

 

INFORMACIJA TĖVELIAMS!

Gerbiami tėveliai, norime Jums pranešti, jog olimpiadų centruose vaikus galima bus palydėti tik iki tam tikros vietos, tai reiškia, jog į auditorijas/klases bei vietas esančias šalia bus galima patekti tik olimpiados dalyviams.  Labai prašome pasirūpinti, kad kiekvienas dalyvis turėtų ant lapuko užrašytą dalyvio kodą ir jo nepamirštų. Taisyklės kuriamos tam, kad prieš olimpiadą nesusidarytų grūstys, tad tikimės supratimo ir padarysime viską, kad dalyviai jaustųsi komfortiškai ir gerai praleistų
 

 

GERA NAUJIENA- PARENGIAMOSIOS UŽDUOTYS!

▪ Dalyvis, nusprendęs dalyvauti anglų kalbos olimpiados finale ir atlikęs apmokėjimą, nuo lapkričio  26 dienos galės išbandyti savo jėgas spręsdamas naujas parengiamąsias užduotis, kurios padės pasiruošti painiam ir klaidinančiam finalo užduočių ruožui! Susipažinsi su užduočių formatu ir gausi naudingų praktinių patarimų, kurie Tau tikrai pravers finale! Tad nesnausk: atlik apmokėjimą už anglų kalbos olimpiadą ir skubėk ruoštis olimpiados finalui, spręsdamas parengiamąsias užduotis! 

 

Nekantraujame Tau paspausti ranką ir su Tavimi susipažinti, finaliste! Nesnausk- iki olimpiados liko jau visai nedaug. Šok į galimybių traukinį ir varžykis dėl šauniausių bei vertingiausių olimpiados prizų su gabiausiais Lietuvos mokiniais!

Anglų kalbos finale sumaniausiems dalyviams atiteks net:

* 10 Planšetinių kompiuterių!

* 10 Išmaniųjų laikrodžių!

* 10 Išmaniųjų apyrankių!

Burtų keliu sėkmingiausiam anglų kalbos olimpiados dalyviui atiteks sezono naujiena- RIEDIS! Laimėtoją paskelbsime po olimpiados finalo, kartu su anglų kalbos olimpiados rezultatais. Susitikime gruodžio 3 dieną, ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALE!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda