ANGLŲ KALBOS FINALAS: kas jame Tavęs laukia, Kingsieti?

Paskelbta: 2017 Lapkritis 22d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS: kas jame Tavęs laukia, Kingsieti?

ANGLŲ KALBOS FINALAS: kas jame Tavęs laukia, Kingsieti?

Ei, anglų kalbos finaliste!

 

Šaltukas kandžioja nosį? Ar tolumoje girdi su sniego elniais atbildantį Kalėdų senį? Pirmiau už jį Tave pasveikins šventiškai nusiteikęs KINGS liūtukas! Anglų kalbos finalas jau visai čia pat- gruodžio 3 dieną. Jei dar nepasitikrinai savo anglų kalbos kvalifikacinio olimpiados etapo rezultatų- skubėk tai padaryti! Dalinamės svarbiausia informacija, kurią turi žinoti kiekvienas, anglų kalbos olimpiados dalyvis.

 

KAIP PASITIKRINTI SAVO REZULTATĄ?

▪️Eik į kings.lt puslapį ir prisijunk prie asmeninės paskyros, kurioje sprendei olimpiadų testus. Tai gali padaryti pasirinkęs „prisijungti“ ir įvedęs el.paštą bei slaptažodį (jei registravaisi pats) arba prisijungimo kodą ir slaptažodį (jei Tave registravo mokytojas).

▪️Prisijungęs pamatysi du oranžinius mygtukus: „pasitikrink savo anglų kalbos olimpiados rezultatą“ arba „pasitikrink savo matematikos olimpiados rezultatą“.

▪️Spausk ir sužinok!

 

TAŠKŲ SISTEMA

a) Svertinis balų skaičius- 14 taškų, t.y. 40%.

b) Pagal norminio vertinimo principą, dalyvis, spręsdamas olimpiadų užduotis, galėjo padaryti 3-4 klaidas ir surinkti 97-100%, t.y. 35-40 taškų.

 

Kiekvieno dalyvio pasiekimai buvo lyginami su kitų dalyvių, sprendusių kvalifikacinį olimpiados testą, pasiekimais ir atitinkamai pagal maksimalaus įvertinimo pasikartojimo dažnį buvo formuojamas galutinis dalyvio įvertinimas. Procentinė išraiška rodo, kurią kvalifikacinį turą įveikusių dalyvių dalį (procentais) mokinys pralenkė.

 

DĖMESIO! Kvalifikacinio olimpiados etapo bei finalo taškai nebus sumuojami. Kvalifikacinis olimpiados etapas skirtas tam, jog dalyvis susipažintų su olimpiados užduočių formatu ir išbandytų savo jėgas. Tuo tarpu finale vyksta pagrindinė kova dėl vertingų ir išmanių olimpiadų prizų!

 

KODĖL VERTA DALYVAUTI FINALE?

Finaliniai etapai vyks net 7-uose olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Utenoje (tikslūs adresai nurodyti www.kings.lt puslapyje, skiltyje „vietos“). Tam, jog kiekvienas kingsietis pasijaustų ypatingai, lyg studentas, olimpiadų finaliniai turai vyks universitetuose, kuriuose kiekvieną iš jų pasitiks šauni KINGS ambasadorių komanda. Simbolinės dovanėlės ir puiki atmosfera- kiekvieno KINGS olimpiadų finalo atributai. Nors žaismingos ir įtraukiančios pramogos sudaro didžiulę šventinės programos dalį, pagrindinis dėmesys skiriamas olimpiados finalui- tai žinių ringas, kuriame susikauna patys gabiausi kingsiečiai iš visos Lietuvos! Net 60 gudriausių įvairių amžiaus grupių dalyvių laimi didžiausius olimpiadų prizus. Skirtingai, nei kada nors anksčiau, KINGS olimpiadų prizinį fondą papildė 3 RIEDŽIAI! Jie atiteks ne sumaniausiems, o sėkmingiausiems olimpiadų finalų dalyviams. Viso prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 EUR!

Finalinis olimpiados turas yra apmokestintas 10 Eur dalyvio mokesčiu. Dalyvio mokestis skirtas padengti organizacinėms išlaidoms ir priziniam fondui.

2017 m. Rudens sezono KINGS olimpiadų priziniame fonde:

▪️I-oji vieta- planšetinis kompiuteris (x20);

▪️II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);

▪️III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20).

3 laimingiesiems atiteks sezono naujiena- RIEDŽIAI (x3)!

 

 

APDOVANOJIMAI

Prizininkais taps tie olimpiados dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinks didžiausią balų skaičių. Jei keli olimpiados dalyviai finale surenka vienodą taškų skaičių, tuomet organizuojamas papildomas turas (superfinalas). Tie dalyviai, kurių finalo ir superfinalo rezultatų suma yra didžiausia, tampa olimpiados prizininkais. Apdovanojimų ceremonija organizuojama, kai paaiškėja abiejų olimpiadų prizininkai. Tai nuostabi, džiaugsmo ir pozityvo kupina kingsiečių šventė, į kurią kviečiami olimpiadų prizininkai, jų tėveliai bei mokytojai!

 

GERA ŽINIA- ANGLŲ KALBOS PARENGIAMIEJI TESTAI!

Dalyvis, nusprendęs dalyvauti anglų kalbos olimpiados finale ir atlikęs apmokėjimą, nuo lapkričio  26 dienos galės išbandyti savo jėgas spręsdamas naujas parengiamąsias užduotis, kurios padės pasiruošti painiam ir klaidinančiam finalo užduočių ruožui! Susipažinsi su užduočių formatu ir gausi naudingų praktinių patarimų, kurie Tau tikrai pravers finale! Tad nesnausk: atlik apmokėjimą už anglų kalbos olimpiadą ir skubėk ruoštis olimpiados finalui, spręsdamas parengiamąsias užduotis!

 

DOVANA KIEKVIENAM FINALISTUI!

Tam, kad galėtumei tobulėti visus metus nuolatos ir kiekvieną semestrą olimpiadose rinkti vis daugiau taškų bei prizų, KINGS Liūtukas turi Tau dovaną! Jau sausio mėnesį savo paskyroje galėsi rasti įvairaus sudėtingumo lygio testus ir kas dvi savaites matysi naujas užduotis, kurios padės ruoštis artėjančioms KINGS olimpiadoms bei išmokys spręsti sudėtingiausius matematinius galvosūkius ar anglų kalbos lingvistines gudrybes!

 

Tikimės, jog su Tavimi susitiksime jau gruodžio 3 dieną, džiaugsmingame ir šventiniame KINGS anglų albos olimpiados finale. Nekantraujame su Tavimi susipažinti! Daugiau informacijos- jau netrukus!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda