MATEMATIKOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Paskelbta: 2017 Lapkritis 21d.
MATEMATIKOS FINALAS JAU ĮVYKO!

MATEMATIKOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Lapkričio 19 dieną nuo pat ankstaus ryto sumaniausi Lietuvos mokiniai rinkosi į Tarptautinės olimpiados KINGS matematikos finalą, kuris vyko didžiuosiuose Lietuvos miestuose! Šventiškai nusiteikusi KINGS komanda pasitiko mokinius bei jų tėvelius su maloniomis dovanėlėmis. Su nekantriomis šypsenomis ir smalsumu akyse, kingsiečiai užpildė universitetų auditorijas ir pasitelkę savo burtų lazdeles- magiškus rašiklius- ir turimas žinias leidosi į nuotykių kupiną kelionę. Žinių ringe nebuvo lengva: painūs ir klaidinantys posūkiai, skaičių magija ir uždavinių pinklės buvo įveikiamos ne visiems, tačiau kiekvienas auditoriją paliekantis dalyvis išėjo su plačia šypsena, tikėdamas, jog laimė nusišypsos būtent jam: šiais metais apdovanosime ne tik sumaniausius, bet ir sėkmingiausius olimpiados dalyvius! Rezultatus skelbsime po 6 darbo dienų, o su rezultatais paaiškės ir pirmas laimingasis, kuriam burtų keliu atiteks sezono naujiena-riedis! Kam nusišypsos laimė???

 

 Norime padėkoti olimpiados dalyviams bei jų tėveliams už pasitikėjimą, šiltas emocijas bei kantrybę! Tikimės, jog pateisinome kingsiečių lūkesčius ne tik patikrinti savo žinias ir įgauti naujų praktinių įgūdžių, bet ir puikiai praleisti savaitgalio popietę kartu su gudriausiais Lietuvos mokiniais bei nuotaikinga KINGS komanda. Stengėmės, jog kiekvienas olimpiados dalyvis būtų pilnai informuotas apie organizacinę olimpiados tvarką, turėtų visas reikiamas priemones olimpiados užduotims atlikti bei paliktų auditorijas su asmeniniu sertifikatu bei plačia šypsena! Visos KINGS komandos vardu nuoširdžiai dėkojame, jog esate didelės tarptautinės KINGS bendruomenės dalis. Tik būdami įkvėptais Jūsų galime įkvėpti kitus, norinčius tobulėti! ❤️️

 

Širdingai dėkojame olimpiados partneriams, kurie jau ne pirmus metus suteikia KINGS komandai namus net 7-uose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Be Jūsų nebūtų mūsų! Nuoširdžiai dėkojame:

 

▪ Vilniaus Gedimino Technikos universitetui;

▪ Kauno Vytauto Didžiojo universitetui;

▪ Panevėžio 5-ajai gimnazijai;

▪ Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijai;

▪ Šiaulių universitetui;

▪ Utenos Adolfo Šapokos gimnazijai;

▪ Alytaus  Adolfo-Ramanausko gimnazijai.

 

Su nekantrumu laukiame matematikos finalo rezultatų, kurie pasirodys jau netrukus! Savo rezultatą galėsite pasitikrinti prisijungę prie asmeninės mokinio paskyros. Informaciją apie rezultatus skelbsime www.kings.lt puslapyje bei KINGS LIETUVA facebook paskyroje. Taip pat kiekvienas dalyvis apie savo rezultatą bus informuotas registracijoje nurodytu el.paštu bei telefonu.  Siunčiame šiltus linkėjimus!

 

Pagarbiai,

KINGS komanda