DIDŽIAUSIAS KINGS RUDENIO SEZONO RENGINYS- FINALAS! KAS JAME LAUKIA TAVĘS, FINALISTE?

Paskelbta: 2017 Lapkritis 9d.
DIDŽIAUSIAS KINGS RUDENIO SEZONO RENGINYS- FINALAS! KAS JAME LAUKIA TAVĘS, FINALISTE?

DIDŽIAUSIAS KINGS RUDENIO SEZONO RENGINYS- FINALAS! KAS JAME LAUKIA TAVĘS, FINALISTE?

 

Įsibėgėjus KINGS olimpiadų rudenio sezonui, nekantraujame susipažinti su šauniausiais ir gabiausiais KINGS bendruomenės mokiniais- finalistais. Visi, kvalifikaciniame olimpiadų etape svertinį (arba daugiau) balų skaičių surinkę dalyviai yra kviečiami dalyvauti iškilmingame ir pramogų kupiname finale!  Esame tikri, jog Tu esi vienas iš jų!  Smalsu, kas Tavęs laukia finaliniame etape? Kodėl verta jame dalyvauti? Atsakymą rasi žemiau!

 

FINALAS

 

KINGS olimpiadų finalinis etapas- didelė šventė ne tik olimpiados dalyviams, bet ir visai KINGS komandai. Čia mes turime išskirtinę galimybę susipažinti ir paspausti rankas gudriausiems Lietuvos vaikams bei kartu praleisti nuotaikingą ir staigmenų pilną popietę! Finale dalyvių pasveikinti ir su jais pabendrauti atvyksta net pats KINGS LIŪTUKAS! Mini loterijos, simbolinės dovanos ir gera nuotaika- pagrindiniai KINGS finalo atributai, be kurių neapsieina nei vienas šventinis KINGS olimpiadų sekmadienis. Nors žaismingos ir įtraukiančios pramogos sudaro didžiulę šventinės programos dalį, pagrindinis dėmesys skiriamas olimpiados finalui- tai žinių ringas, kuriame susikauna patys gabiausi kingsiečiai iš visos Lietuvos! Čia- finale- paaiškėja olimpiados prizininkai, kurie tarpusavyje pasidalina daugiau nei 60 prizų! Prizininkais tampa tie olimpiados dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinks didžiausią balų skaičių. Jei keli olimpiados dalyviai finale surenka vienodą taškų skaičių, tuomet organizuojamas papildomas turas (superfinalas). Tie dalyviai, kurių finalo ir superfinalo rezultatų suma yra didžiausia, tampa olimpiados prizininkais.

 

Finalai vyks:

  • Matematikos finalas- lapkričio 19 d.
  • Anglų kalbos finalas- gruodžio 3 d.

 

PRIZAI

 

Kings  komanda tiki, jog mokymosi procesas gali būti inovatyvus, žaismingas ir įtraukiantis. Technologinė pažanga bei naujausi jos produktai Tau siūlo galimybę leistis į kupinas įvairiausių nuotykių pažinimo keliones, derinant mokslą-pramogas-laisvalaikį! Būtent todėl rudens sezono KINGS olimpiadų prizinis fondas- itin išmanus ir praktiškas!

 

Rudens sezono olimpiadų KINGS prizinis fondas:

*I-oji vieta- planšetinis kompiuteris (x20);

*II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);

*III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20);

*3 sėkmingiesiems atiteks sezono naujiena- RIEDIS! (x3)

Viso, net 63 prizai, kurių vertė- daugiau nei 15 000 EUR!

 

Nedvejok! Įrodei savo pranašumą kvalifikaciniame olimpiados etape. Nenuleisk rankų ir keliauk iki finišo linijos! Žinome, jog esi vertas geriausių olimpiados prizų! MES TAVIMI TIKIME!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda