SKELBIAME KINGS KVALIFIKACINIO OLIMPIADŲ ETAPO REZULTATUS!

Paskelbta: 2017 Lapkritis 5d.
SKELBIAME KINGS KVALIFIKACINIO OLIMPIADŲ ETAPO REZULTATUS!

SKELBIAME KINGS KVALIFIKACINIO OLIMPIADŲ ETAPO REZULTATUS!

Ei, kingsieti!

 

Smalsumas kutena padus ir neleidžia atsikvėpti net ir gražų atostogų savaitgalį? Atsipūsk! Ženk į naują savaitę su gera žinia- skelbiame KINGS kvalifikacinio anglų kalbos ir matematikos olimpiadų etapo rezultatus. Džiaugiamės, jog daugiau nei 28 000 dalyvių išsprendė olimpiadų testus ir geriausi iš jų pateko į didįjį žinių ringą- finalą, kuriame kingsiečiai susikaus dėl didžiųjų olimpiadų prizų!

 

KAIP PASITIKRINTI SAVO REZULTATĄ?

1. Eik į www.kings.lt puslapį ir prisijunk prie asmeninės paskyros, kurioje sprendei olimpiadų testus. Tai gali padaryti pasirinkęs „prisijungti“ ir įvedęs el.paštą bei slaptažodį (jei registravaisi pats) arba prisijungimo kodą ir slaptažodį (jei Tave registravo mokytojas).

2. Prisijungęs pamatysi du oranžinius mygtukus: „anglų kalbos olimpiados rezultatas“ arba „matematikos olimpiados rezultatas“.

3. Spausk ir sužinok!

 

TAŠKŲ SISTEMA

1. Svertinis balų skaičius, reikalingas tam, jog dalyvis patektų į finalą:

*Matematika: 7 taškai, t.y. 40 %.

*Anglų kalba: 14 taškų, t.y. 40 %.

2. Pagal norminio vertinimo principą, dalyvis, spręsdamas olimpiadų užduotis, galėjo padaryti:

*Matematikos teste: 1-2 klaidas ir surinkti 97-100%, t.y. 15-16 taškų.

*Anglų kalbos teste: 3-4 klaidas ir surinkti 97-100%, t.y. 35-40 taškų.

Kiekvieno dalyvio pasiekimai buvo lyginami su kitų dalyvių, sprendusių kvalifikacinį olimpiados testą, pasiekimais ir atitinkamai pagal maksimalaus įvertinimo pasikartojimo dažnį buvo formuojamas galutinis dalyvio įvertinimas.

3. DĖMESIO! Kvalifikacinio olimpiados etapo bei finalo taškai nebus sumuojami. Kvalifikacinis olimpiados etapas skirtas tam, jog dalyvis susipažintų su olimpiados užduočių formatu ir išbandytų savo jėgas. Tuo tarpu finale vyksta pagrindinė kova dėl vertingų ir išmanių olimpiadų prizų!

 

FINALAS

Finaliniai etapai vyks net 6-uose olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje (tikslūs adresai nurodyti www.kings.lt puslapyje, skiltyje „vietos“). Tam, jog kiekvienas kingsietis pasijaustų ypatingai, lyg studentas, olimpiadų finaliniai turai vyks universitetuose, kuriuose kiekvieną iš jų pasitiks šauni KINGS ambasadorių komanda. Simbolinės dovanėlės, džiaugsmingos staigmenos ir puiki atmosfera- kiekvieno KINGS olimpiadų finalo atributai. Nors žaismingos ir įtraukiančios pramogos sudaro didžiulę šventinės programos dalį, pagrindinis dėmesys skiriamas olimpiados finalui- tai žinių ringas, kuriame susikauna patys gabiausi kingsiečiai iš visos Lietuvos! Net 60 gudriausių įvairių amžiaus grupių dalyvių laimi didžiausius olimpiadų prizus. Skirtingai, nei kada nors anksčiau, KINGS olimpiadų prizinį fondą papildė 3 RIEDŽIAI! Jie atiteks ne sumaniausiems, o sėkmingiausiems olimpiadų finalų dalyviams. Viso prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 EUR!

 

2017 m. Rudens sezono KINGS olimpiadų priziniame fonde:

*I-oji vieta- planšetinis kompiuteris (x20);

*II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);

*III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20).

3 laimingiesiems atiteks sezono naujiena- RIEDŽIAI (x3)!

 

Finalai vyks:

*Matematikos finalas: lapkričio 19 d.

*Anglų kalbos finalas: gruodžio 3 d.

 

APMOKĖJIMAS

Jei mokinys įrodo savo pranašumą kvalifikaciniame olimpiados etape ir yra kviečiamas į finalą, norėdamas jame dalyvauti, mokinys turi sumokėti dalyvio mokestį- 10 Eur. Dalyvio mokestis skirtas olimpiados tranzitinėms bei organizavimo išlaidoms padengti. Apmokėjimą atlikti galima 3 būdais:

 

a) apmokėjimą gali atlikti tėtis/mama, prisijungę prie dalyvio paskyros;

b) apmokėjimą gali atlikti dalyvis, neprisijungęs, bet nurodęs savo dalyvio kodą;

c) apmokėjimą už mokytojo sistemoje užregistruotus vaikus gali atlikti mokytojas, prisijungęs prie asmeninės mokytojo paskyros.

Apmokėti galite per elektroninę bankininkystę (per asmeninę paskyrą www.kings.lt, pasirinkę savo elektroninį banką), „Maxima“ kasose ar grynaisiais Jums tinkamoje vietoje.

 

APDOVANOJIMAI

Prizininkais taps tie olimpiados dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinks didžiausią balų skaičių. Jei keli olimpiados dalyviai finale surenka vienodą taškų skaičių, tuomet organizuojamas papildomas turas (superfinalas). Tie dalyviai, kurių finalo ir superfinalo rezultatų suma yra didžiausia, tampa olimpiados prizininkais. Apdovanojimų ceremonija organizuojama, kuomet paaiškėja abiejų olimpiadų prizininkai. Tai nuostabi, džiaugsmo ir pozityvo kupina kingsiečių šventė, į kurią kviečiami olimpiadų prizininkai, jų tėveliai bei mokytojai!

 

Dėkojame, jog pasirinkai tobulėti ir augti kartu su KINGS komanda! Raitokis rankoves, kaupk žinias ir praktikuokis! Tavęs laukia didelė ir nuotaikinga KINGS olimpiadų šventė- finalas. Nekantraujame su Tavimi susipažinti! Sek naujienas- jų bus ir daugiau!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda