KVALIFIKACINIO OLIMPIADŲ ETAPO REZULTATAI- JAU NETRUKUS!

Paskelbta: 2017 Lapkritis 2d.
KVALIFIKACINIO OLIMPIADŲ ETAPO REZULTATAI- JAU NETRUKUS!

KVALIFIKACINIO OLIMPIADŲ ETAPO REZULTATAI- JAU NETRUKUS!

Ei, kingsieti!

 

Kvalifikaciniam olimpiadų etapui pasibaigus, nekantrauji sužinoti savo rezultatą? Nuojauta kužda, jog pavyko neblogai susidoroti, tačiau nerimas sekioja iš paskos jau visą savaitę?  Esame tikri, jog pasirodei puikiai ir neturi dėl ko nerimauti! Čia- KINGS olimpiadose- šansą išbandyti savo jėgas turi kiekvienas norintis! Vertiname Tavo motyvaciją įgyti naujų praktinių įgūdžių ir žinių bei panaudoti jau turimas akademines žinias. Dalinamės svarbiausia informaciją, kurią turi žinoti kiekvienas kvalifikacinio olimpiadų etapo dalyvis.

 

REZULTATŲ SKELBIMAS:

✔ Rezultatai bus skelbiami lapkričio 5 dieną- sekmadienį. Mokytojas, prisijungęs prie asmeninės mokytojo paskyros www.kings.lt puslapyje galės matyti savo registruotų mokinių rezultatus. Tuo tarpu mokinys savo rezultatą galės pasitikrinti prisijungęs prie asmeninės paskyros, per kurią sprendė olimpiados testą.

✔ Paskelbus galutinius mokinių kvalifikacinio olimpiadų etapo rezultatus, dalyviai galės pasitikrinti savo atsakymus, matyti teisingus atsakymus bei sužinoti, ar pateko į finalą.

DĖMESIO! Kvalifikacinio olimpiados etapo bei finalo taškai nebus sumuojami. Kvalifikacinis olimpiados etapas skirtas tam, jog dalyvis susipažintų su olimpiados užduočių formatu ir išbandytų savo jėgas. Tuo tarpu finale vyksta pagrindinė kova dėl vertingų ir išmanių olimpiadų prizų: planšetinių kompiuterių, išmaniųjų laikrodžių, išmaniųjų apyrankių ir riedžių!

✔ Jei mokinys įrodo savo pranašumą kvalifikaciniame olimpiados etape ir yra kviečiamas į finalą, norėdamas jame dalyvauti, mokinys turi sumokėti dalyvio mokestį. Dalyvio mokestis skirtas olimpiados tranzitinėms bei organizavimo išlaidoms padengti.

✔ Daugiau informacijos apie apmokėjimo būdus bei terminus- jau netrukus!

 

Pasitikėk savimi ir šypsokis! Kievienas kingsietis, nepaisant jo akademinių pasiekimų bei rezultatų, yra KINGS šeimos narys, kurio didžiausia varomoji jėga- noras tobulėti ir augti kartu su šauniausiais ir gudriausiais Lietuvos moksleiviais. Ačiū, jog esi vienas iš mūsų! Su nekantrumu laukiame rezultatų ir tikimės su Tavimi susipažinti finale! Sek naujienas!

 

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda