KVALIFIKACINIO TURO PABAIGA

Paskelbta: 2017 Spalis 29d.
KVALIFIKACINIO TURO PABAIGA

KVALIFIKACINIO TURO PABAIGA

Ei, kingsieti!

 

Kvalifikacinis KINGS olimpiadų etapas jau pasibaigė. Daugiau nei 31 000 kingsiečių šoko į galimybių traukinį ir patraukė į nuotykių kupiną pažinimo kelionę kartu su KINGS komanda. Būk tikras- tai tik pradžia. Nuo šiol viskas bus tik dar smagiau!

 

Skubame pasidžiaugti, jog:

✔️ Į olimpiadą užsiregistravo daugiau nei 31 000 kingsiečių bei daugiau nei 1500 mokytojų!

✔️ Olimpiadų testus atliko net daugiau nei 28 000  kingsiečių!

 

 

KAS TAVĘS LAUKIA TOLIAU?

 

 • REZULTATAI. Savo rezultatą galėsi sužinoti lapkričio 5 dieną. Dalyviai galės pasitikrinti savo rezultatą prisijungę prie asmeninės paskyros: t.y., suvedę asmeninį prisijungimo kodą bei slaptažodį, su kuriais atliko olimpiadų testus.
   
 • KVIETIMAS DALYVAUTI FINALE. Mokiniai, surinkę svertinį balų skaičių (arba daugiau) bus kviečiami dalyvauti išskirtiniai iškilmingame ir didžiausiame KINGS rudenio sezono olimpiadų renginyje- FINALE. Kvalifikacinio olimpiadų etapo rezultatai nebus sumuojami su finalo rezultatais. Kvalifikacinis olimpiadų etapas- bazinis žinių patikrinimas, skirtas tam, jog mokinys išbandytų savo jėgas bei susipažintų su olimpiados užduočių formatu. Jei mokinys įrodo savo pranašumą ir yra kviečiamas į finalą, norėdamas jame dalyvauti, mokinys turi sumokėti dalyvio mokestį. Dalyvio mokestis skirtas olimpiados tranzitinėms bei organizavimo išlaidoms padengti.
   
 • FINALAS. Finaliniai etapai vyks net 6-uose olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje (tikslūs adresai nurodyti www.kings.lt puslapyje, skiltyje „vietos“). Tam, jog kiekvienas kingsietis pasijaustų ypatingai, lyg studentas, olimpiadų finaliniai turai vyks universitetuose, kuriuose kiekvieną iš jų pasitiks šauni KINGS ambasadorių komanda. Simbolinės dovanėlės, džiaugsmingos staigmenos ir puiki atmosfera- kiekvieno KINGS olimpiadų finalo atributai. Nors žaismingos ir įtraukiančios pramogos sudaro didžiulę šventinės programos dalį, pagrindinis dėmesys skiriamas olimpiados finalui- tai žinių ringas, kuriame susikauna patys gabiausi kingsiečiai iš visos Lietuvos! Net 60 gudriausių įvairių amžiaus grupių dalyvių laimi didžiausius olimpiadų prizus. Skirtingai, nei kada nors anksčiau, KINGS olimpiadų prizinį fondą papildė 3 RIEDŽIAI! Jie atiteks ne sumaniausiems, o sėkmingiausiems olimpiadų finalų dalyviams. Viso prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 EUR!

 

2017 m. Rudens sezono KINGS olimpiadų priziniame fonde:

 • I-oji vieta- planšetinis kompiuteris (x20);
 • II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);
 • III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20).

3 laimingiesiems atiteks sezono naujiena- RIEDŽIAI (x3)! 

 

Finalai vyks:

 • Matematikos finalas: lapkričio 19 d.
 • Anglų kalbos finalas: gruodžio 3 d.

 

 • APDOVANOJIMAI. Prizininkais taps tie olimpiados dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinks didžiausią balų skaičių. Jei keli olimpiados dalyviai finale surenka vienodą taškų skaičių, tuomet organizuojamas papildomas turas (superfinalas). Tie dalyviai, kurių finalo ir superfinalo rezultatų suma yra didžiausia, tampa olimpiados prizininkais. Apdovanojimų ceremonija organizuojama, kuomet paaiškėja abiejų olimpiadų prizininkai. Tai nuostabi, džiaugsmo ir pozityvo kupina kingsiečių šventė, į kurią kviečiami olimpiadų prizininkai, jų tėveliai bei mokytojai!

 

Esame tikri, jog įrodei savo pranašumą ir parodei puikų rezultatą, spręsdamas kvalifikacinio KINGS olimpiadų etapo užduotis. Nekantraujame su Tavimi susipažinti ir susitikti finale! Sek naujienas: rezultatai pasirodys jau greitai!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda