IŠSKIRTINĖ STAIGMENA TAU IR TAVO MOKYKLAI- ŠAUNIAUSIOS KLASĖS KONKURSAS!

Paskelbta: 2017 Spalis 27d.
IŠSKIRTINĖ STAIGMENA TAU IR TAVO MOKYKLAI- ŠAUNIAUSIOS KLASĖS KONKURSAS!

IŠSKIRTINĖ STAIGMENA TAU IR TAVO MOKYKLAI- ŠAUNIAUSIOS KLASĖS KONKURSAS!

  Ei, kingsieti!

 

Artėjant kvalifikacinio turo pabaigai, Kings Liūtukas visiems savo draugams pateikia staigmeną – aktyviausia šio semestro klasė kartu su Kings Liūtuku keliaus „į Comic Con Baltics”!

 

Comic Con Baltics“ - tai didžiausias populiariosios kultūros renginys Baltijos šalyse, vyksiantis gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje. Renginyje bus pristatomos kino industrijos naujienos, naujosios technologijos ir kompiuterinių žaidimų naujienos, o renginio lankytojai galės susipažinti ir pabendrauti su savo herojais – į renginį atvyksta Hario Poterio, Deadpool, Game of Thrones ir kitų filmų bei serialų žvaigždės! Daugiau apie mūsų draugus galite sužinoti čia: www.ccbaltics.com/lt/

 

Šauniausia Kings klase taps klasė, kurios mokiniai aktyviausiai dalyvaus Kings matematikos kvalifikaciniame, anglų kalbos kvalifikaciniame ir matematikos finalo olimpiadų etapuose (anglų finalas nesįskaitomas, nes renginys vyks iki jo). Mokinys, dalyvaujantis bet kuriame olimpiados etape, pelno klasei 1 konkursinį tašką, tad vienas mokinys klasei daugiausiai gali pelnyti 3 taškus. Klasė, kartu surinkusi daugiausiai konkursinių taškų, taps Šauniausia Kings klase ir laimės „Comic Con Baltics” prizą - visiems klasės mokiniams (ir dviem mokytojoms!) atiteks po Šeimos bilietą, todėl į renginį galėsite vykti ne tik su klasės draugais, bet ir tėveliais bei broliu ar sese!

 

Konkursinio balo skaičiavimo pavyzdys: 20 klasės mokinių sprendė matematikos kvalifikacinę užduotį, 25 mokiniai sprendė anglų kalbos kvalifikacinę užduotį ir 15 mokinių dalyvavo matematikos olimpiados finale. Tokiu atveju šios klasės konkursinis balas yra 60 (20+25+15).

 

Šauniausios klasės konkurso nugalėtojas bus paskelbtas 2017 metų lapkričio 26 dieną. „Comic Con Baltics” renginys vyks gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje, „LITEXPO“ parodų rūmuose. Aktyviai dalyvauk ir suteik šansą savo klasei pirmą žiemos savaitgalį praleisti itin kūrybingai ir linksmai!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda