IKI KVALIFIKACINIO OLIMPIADOS ETAPO PABAIGOS LIKO 2 DIENOS!

Paskelbta: 2017 Spalis 25d.
IKI KVALIFIKACINIO OLIMPIADOS ETAPO PABAIGOS LIKO 2 DIENOS!

IKI KVALIFIKACINIO OLIMPIADOS ETAPO PABAIGOS LIKO 2 DIENOS!

Ei, kingsieti!

Kvalifikacinis KINGS olimpiadų etapas jau įsibėgėjo ir įgavo neregėta pagreitį- mūsų jau daugiau nei 29 000! Nepaprastai džiaugiamės, jog inovatyvi ir savimi pasitikinti jaunoji karta renkasi pažinti ir keliauti kartu su KINGS komanda. Tu- vienas iš mūsų, tad nesnausk: skubėk išbandyti savo jėgas, spręsdamas KINGS kvalifikacinio olimpiadų etapo matematikos ir (ar) anglų kalbos testus, nes TAU LIKO 2 DIENOS!

 

Ką turi žinoti kiekvienas kingsietis?

▪Testą gali spręsti, bet kuriuo Tau patogiu metu iš savo arba mokyklos kompiuterio ar kito mobiliojo įrenginio.

▪Tave užregistravęs anglų kalbos/ matematikos mokytojas/-ja turi duoti Tau prisijungimo duomenis: Tavo prisijungimo kodą (šešiaženklis skaičius) ir slaptažodį, su kuriais galėsi prisijungti prie sistemos. 

▪Prisijungti prie savo paskyros gali www.kings.lt puslapyje, pasirinkę laukelį "prisijungti" ir suvedęs mokytojo duotus duomenis.

▪Olimpiados trukmė 40 minučių. Po 40 minučių testas išsijungs automatiškai, išsaugodamas Tavo pasirinktus atsakymus. Kiek laiko liko iki pabaigos gali matyti virš testo klausimo esančiame dešiniame kamputyje.

▪Darydamas kvalifikacinio etapo testą, gali ,,vaikščioti" tarp klausimų, t.y. nepasirinkus vieno atsakymo, keliauti prie kito klausimo, o vėliau sugrįžti atgal.

▪Patariama, prieš pradedant spręsti testą, pasirūpinti juodraščio lapu ir tušinuku.

▪Atliekant matematikos kvalifikacinio etapo užduotis, draudžiama naudotis skaičiuotuvu

▪Taip pat griežtai draudžiama naudotis draugų, tėvų ar papildomų šaltinių pagalba. Juk kur kas įdomiau gauti rezultatą tikrai atspindintį turimas žinias. 

▪Baigus spręsti užduotis, pasitikrink ir spausk mygtuką „Baigti testą“.

▪Testai internetinėje platformoje bus prieinami iki SPALIO 27 DIENOS. Paskubėk, Tau liko tik 2 dienos!

▪Savo rezultatą sužinosi po spalio 27 dienos, kai kvalifikacinis olimpiados turas baigsis visoje Lietuvoje. Galėsi pamatyti savo pasirinktus atsakymus, teisingus atsakymus bei sužinoti, kiek taškų surinkai. 

 

NESNAUSK!  Kvalifikacinio olimpiados etapo finišas jau visai čia pat. Skubėk išbandyti savo jėgas: paklausk mokytojo savo prisijungimo duomenų, prisijunk prie www.kings.lt ir spręsk žaismingas ir įtraukiančias KINGS olimpiadų užduotis! Linkime Tau didžiausios sėkmės!

 

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda