ANTROJI KINGS OLIMPIADŲ SAVAITĖ- REGISTRACIJA PRATĘSIAMA!

Paskelbta: 2017 Spalis 23d.
ANTROJI KINGS OLIMPIADŲ SAVAITĖ- REGISTRACIJA PRATĘSIAMA!

ANTROJI KINGS OLIMPIADŲ SAVAITĖ- REGISTRACIJA PRATĘSIAMA!

 

Su didžiuliu užsidegimu ir motyvacija tarptautinė KINGS bendruomenė pradeda antrąją KINGS olimpiadų savaitę! Jau daugiau nei 10 000 vaikų atliko kvalifikacinio etapo olimpiadų testus- didžiuojamės ir su nekantrumu laukiame rezultatų! Į savaitės pradžią žengiame su geromis naujienomis- dėl itin didelio mokytojų bei mokinių aktyvumo, REGISTRACIJA į kvalifikacinį KINGS olimpiadų etapą YRA PRATĘSIAMA IKI SPALIO 26 DIENOS!

 

Primename svarbiausią su olimpiados organizavimo bei vykdymo tvarka susijusią informaciją.

 

Registruotis į KINGS kvalifikacinį olimpiadų etapą galima dviem būdais:

a) Mokinį užregistruoja mokytojas, per asmeninę mokytojo paskyrą. Jam suteikiamas prisijungimo kodas (šešiaženklis skaičius) ir slaptažodis. Mokinys, įėjęs į www.kings.lt puslapį ir pasirinkęs „prisijungti“, suveda mokytojo suteiktus duomenis, spaudžia „įeiti į profilį“ ir gali pradėti spręsti olimpiadų testus!

 

b)Mokinys į olimpiadą gali užsiregistruoti savarankiškai, iėjęs į www.kings.lt puslapį, paspaudęs „registruotis“ ir užpildęs registracijos formą. Prie sistemos mokinys gali prisijungti įvedęs: el.paštą, kurį nurodė registracijos anketoje bei slaptažodį. Paspaudęs „įeiti į profilį“ kingsietis prisijungia prie sistemos ir gali pasirinkti, kurį olimpiados testą nori spręsti.

 

TECHNINĖ INFORMACIJA:

- Užduotys internetu bus prieinamos iki spalio 27 dienos. Mokiniai gali spręsti olimpiadų testus jiems patogiu metu- namuose arba, jei kvalifikacinis olimpiados etapas organizuojamas mokykloje, mokytojo nurodytu laiku.

- Nesvarbu, į kurią olimpiadą dalyvis yra registruotas, olimpiados dieną jis galės spręsti abu: matematikos ir anglų kalbos olimpiadų testus.

- Olimpiados testo trukmė- 40 min.

- Rezultatai bus paskelbti pasibaigus kvalifikaciniam KINGS olimpiadų etapui- po spalio 27 dienos. Mokiniai galės pamatyti savo pasirinktus atsakymus, teisingus atsakymus bei sužinoti surinktų taškų skaičių. 

- PASTABA! Kvalifikaciniam olimpiados etapui įpusėjus, KINGS liūtukas pradėjo taisyti pirmuosius sumaniųjų kingsiečių darbus. Anot KINGS liūtuko, vaikučiai palieka nemažai klaidų, dėl kurių gali būti kaltas tik išsiblaškymas ar skubėjimas. Atmink: skaityk sąlygą iš lėto, įsigilink, ko prašo užduotis, ir tik tuomet rinkis tarp galimų atsakymų. Būk budrus ir atidus!

 

Registruotis ir registruoti mokiniųs į KINGS kvalifikacinį olimpiados etapą galima iki SPALIO 26 dienos. Jei dar neišbandei savo jėgų- subėk tai padaryti! Įrodyk savo pranašumą ir keliauk tiesiai į finalą, kuriame Tavęs lauks įspūdingi prizai! 2017 m. KINGS rudenio olimpiadų prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 EUR! Nesnausk ir prisijunk!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda