PIRMOJI KINGS OLIMPIADŲ SAVAITĖ: įdomioji statistika, pastabos ir patarimai

Paskelbta: 2017 Spalis 19d.
PIRMOJI KINGS OLIMPIADŲ SAVAITĖ: įdomioji statistika, pastabos ir patarimai

PIRMOJI KINGS OLIMPIADŲ SAVAITĖ: įdomioji statistika, pastabos ir patarimai

Ei, kings liūtuko drauge!

 

Kvalifikaciniam olimpiados etapui įsibėgėjus, KINGS liūtukas kibo į darbus ir ėmė taisyti pirmosios savaitės KINGS olimpiadų dalyvių darbus. Kviečiame susipažinti su įdomiąja statistika bei atkreipti dėmesį į liūtuko pastabas- ką vertėtų žinoti dalyviams, kurie planuoja spręsti testą ateinančią savaitę?

 

ĮDOMIOJI STATISTIKA

*Per pirmąją KINGS olimpiadų savaitę jau daugiau nei 8500 kingsiečių išsprendė olimpiadų testus! Džiaugiamės, didžiuojamės Jumis ir su nekantrumu laukiame Jūsų rezultatų!

*Matematikos olimpiados testą geriausiai sekėsi atlikti 5 kl. mokiniams. Jų surinktų balų vidurkis- net 75% bendros taškų sumos! Klaidžios ir painios matematikos džiunglės Jums pasirodė visai nebaisios. Šaunuoliai!

*Anglų kalbos užduotis lyg riešutėlius gliaudė pasikaustę 11-okai bei 12-okai! Jų surinktų balų vidurkis- net 80% bendros taškų sumos! Aukštas kalbos barjeras neišgąsdino ir pasirodė menkas iššūkis. Nustebinote mus!

*Per pirmąją savaitę 4 klasės mokinių-kingsiečių, išsprendusių olimpiados testą, buvo daugiausiai! 4-tokai sudaro net 23% visų olimpiados mokinių!

*Aktyviausiai KINGS olimpiadų testus sprendžia Vilniaus apskrities mokiniai.

*Daugiausia pedagogų užsiregistravo iš Kauno Jono Pauliaus II progimnazijos.

*Daugiausiai mokinių užsiregistravo į pirmąjį olimpiados turą iš Šiaulių Medelyno progimnazijos.

 

Dėkojame aktyviausiems mokiniams bei mokytojams! Didžiuojamės, jog esate tarptautinės KINGS bendruomenės dalis! :)

 

PASTABOS IR PATARIMAI

*Jei dar nesprendei kvalifikacinio olimpiados etapo užduočių, nes nesijauti tinkamai pasiruošęs- parengiamieji testai gali būti Tavo gelbėjimosi ratas! E-testai padaryti kaip kvalifikacinio olimpiados etapo testo simuliacija: sprendimo laikas yra terminuotas (40 min) bei užduotis atlikti galima vieną kartą. Susipažink su olimpiados užduočių formatu ir ženk į kvalifikacinį olimpiados etapą tinkamai pasiruošęs!

*Prisijungti prie savo paskyros gali www.kings.lt puslapyje, pasirinkę laukelį prisijungti ir suvedęs: a) mokytojo duotus prisijungimo duomenis, t.y. prisijungimo kodą bei slaptažodį; b) jei registravaisi savarankiškai- suvedęs el.paštą ir slaptažodį. Prisijungęs prie asmeninės paskyros pasirink, kurį testą nori spręsti, susikaupk ir spausk „pradėti“!

*SVARBU! Kadangi kvalifikacinis olimpiados etapas jau prasidėjo, KINGS liūtukas pradėjo taisyti pirmuosius sumaniųjų kingsiečių darbus. Anot KINGS liūtuko, vaikučiai palieka nemažai klaidų, dėl kurių gali būti kaltas tik išsiblaškymas ar skubėjimas. Atmink: skaityk sąlygą iš lėto, įsigilink, ko prašo užduotis, ir tik tuomet rinkis tarp galimų atsakymų. Būk budrus ir atidus!

*Rezultatai bus paskelbti pasibaigus kvalifikaciniam KINGS olimpiadų etapui- po spalio 27 dienos. Mokiniai galės pamatyti savo pasirinktus atsakymus, teisingus atsakymus bei sužinoti surinktų taškų skaičių. 

 

Nekantriai laukiame rezultatų bei skatiname kitus kingsiečius išbandyti savo jėgas! Registruokis ir šok į KINGS galimybių traukinį. Kvalifikacinio olimpiados etapo užduotys bus prieinamos internetu iki spalio 27 dienos. Linkime didžiausios sėkmės!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda