KINGSIEČIO ATMINTINĖ: kas, kodėl ir kaip?

Paskelbta: 2017 Spalis 17d.
KINGSIEČIO ATMINTINĖ: kas, kodėl ir kaip?

KINGSIEČIO ATMINTINĖ: kas, kodėl ir kaip?

Džiaugiamės, jog http://kings.lt susikūrei savo paskyrą ir, tikimės, jog nekantriai lauki olimpiados pradžios! Taigi, jau dabar iki pat spalio 27 dienos gali spręsti kvalifikacino olimpiados  etapo testą internetu, prisijungęs prie savo paskyros. Norėdami, kad viskas praeitų kuo sklandžiau ir smagiau, dalinamės su Tavimi kingsiečio atmintine, padėsiančią suprasti, kaip vyksta Kings internetinis olimpiados etapas.

 

1 žingsnis- Kaip prisijungti?

Norėdami pradėti spręsti testą, prisijunkite prie savo susikurtos paskyros www.kings.lt Užėję į puslapį, spauskite mygtuką ,,Prisijungti", įveskite savo dalyvio kodą arba elektroninį paštą bei slaptažodį ir spauskite ,,Įeiti į profilį". 

 

2 žingsnis- Kur rasti testą?

Užėjus į savo profilį, pagrindiniame puslapyje galite matyti du oranžinius mygtukus: ,,Spręsti matematikos testą" ir ,,Spręsti anglų kalbos testą". Būtent čia galite spausti, norėdami priartėti prie testo sprendimo. Taip pat, nesvarbu, kurį dalyką nurodėte registracijoje - turėsite galimybę išspręsti abiejų dalykų testus. 

 

3 žingsnis- Ką reikia žinoti apie olimpiados testą? 

*Testą gali spręsti, bet kuriuo Tau patogiu metu iš savo arba mokyklos kompiuterio ar kito mobiliojo įrenginio.

*Olimpiados trukmė 40 minučių. Po 40 minučių testas išsijungs automatiškai, išsaugodamas Tavo pasirinktus atsakymus. Kiek laiko liko iki pabaigos gali matyti virš testo klausimo esančiame dešiniame kamputyje.

*Darydamas kvalifikacinio etapo testą, gali ,,vaikščioti" tarp klausimų, t.y. nepasirinkus vieno atsakymo, keliauti prie kito klausimo, o vėliau sugrįžti atgal.

*Patariama, prieš pradedant spręsti testą, pasirūpinti juodraščio lapu ir tušinuku.

*Atliekant matematikos kvalifikacinio etapo užduotis, draudžiama naudotis skaičiuotuvu

*Taip pat griežtai draudžiama naudotis draugų, tėvų ar papildomų šaltinių pagalba. Juk kur kas įdomiau gauti rezultatą tikrai atspindintį turimas žinias. 

*Baigus spręsti užduotis, pasitikrink ir spausk mygtuką „Baigti testą“.

*Savo rezultatą sužinosi po spalio 27 dienos, kai kvalifikacinis olimpiados turas baigsis visoje Lietuvoje. Galėsi pamatyti savo pasirinktus atsakymus, teisingus atsakymus bei sužinoti, kiek taškų surinkai. 

 

4 žingsnis- Atsiliepimai ir pastabos

SVARBU! Kadangi kvalifikacinis olimpiados etapas jau prasidėjo, KINGS liūtukas pradėjo taisyti pirmuosius sumaniųjų kingsiečių darbus. Anot KINGS liūtuko, vaikučiai palieka nemažai klaidų, dėl kurių gali būti kaltas tik išsiblašykumas ar skubėjimas. Atmink: skaityk sąlygą iš lėto, įsigilink, ko prašo užduotis ir tik tuomet rinkis tarp galimų atsakymų. Būk budrus ir atidus!

 

Tikimės su Tavimi susitikti olimpiados finale, kur galėsi varžytis dėl geriausių šio semestro prizų: planšetinių kompiuterių, išmaniųjų laikrodžių, išmaniųjų apyrankių bei riedžių. Todėl nesnausk, sąžiningai spręsk kvalifikacinio olimpiados turo testus bei leiskis į semestro akademinę kelionę kartu su KINGS! 

 

Linkime didžiausios sėkmės!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda