KINGS OLIMPIADA: KODĖL MES?

Paskelbta: 2017 Spalis 11d.
KINGS OLIMPIADA: KODĖL MES?

KINGS OLIMPIADA: KODĖL MES?

Labas, kingsieti!

 

Artėjant kvalifikaciniam olimpiados etapui KINGS komanda siekia parodyti išskirtinį dėmesį kiekvienam savo bendruomenės nariui- jaunajam kingsiečiui ir tiems, kurie dvejoja tarp galimų pasirinkimų. Kodėl KINGS olimpiada gali tapti geriausiu Tavo draugu ilgoje ir nuotykių kupinoje tobulėjimo kelionėje? MES TURIME ATSAKYMĄ!

 

  1. KINGS KVALIFIKACINIS OLIMPIADOS ETAPAS YRA VISIŠKAI NEMOKAMAS

Išbandyk savo jėgas visiškai nemokamai kvalifikaciniame KINGS olimpiadų etape! Kiekvienam olimpiados dalyviui suteikiama galimybė tobulėti ir lavinti strateginius bei praktinius įgūdžius, sprendžiant aukštųjų Lietuvos mokyklų mokytojų parengtas užduotis. Tai unikalus šansas susipažinti su KINGS olimpiadų užduočių formatu ir tinkamai pasiruošti tolimesniems matematikos bei anglų kalbos iššūkiams!

 

  1. TAI INOVATYVI IR PATOGI MOKYMO PRIEMONĖ, PRAPLEČIANTI AKIRATĮ

KINGS olimpiadų užduotys yra rengiamos pagal dabartines švietimo ir moslo ministerijos patvirtintas ugdymo programas, tačiau jomis neapsiribojama. Olimpiadų užduotys, skirtos patikrinti analitinius bei strateginius mokinio įgūdžius, todėl dalis užduočių yra loginio formato. Tai puikus būdas išbandyti savo jėgas ir įveikiant naujas matematines kliūtis bei aukštą kalbos barjerą, įgauti naujų praktinių įgūdžių, kurie padės tolimesniame mokymosi procese.

 

  1. DEMO TESTAI

Vis dar dvejoji, ar verta dalyvauti KINGS olimpiadose? Išbandyk jėgas spręsdamos DEMO testus- parengiamąsias užduotis ir įsitikink! Susikurk asmeninę paskyrą www.kings.lt  puslapyje, prisijunk ir lavink savo įgūdžius, spręsdamas praėjusių KINGS olimpiadų užduotis. Tai- patogi saviūgdos priemonė ir kokybiškų užduočių skrynia kievienam smalsiam žiniukui.

 

  1. UNIKALUS PRIZINIS FONDAS

KINGS olimpiadų prizinis fondo vertė- daugiau nei 15 000 EUR! 2017 metų rudens semestro olimpiadų nugalėtojams atitieks net 60 prizų:

*I-oji vieta- planšetė (x20);

*II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);

*III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20).

3 laimingiesiems atiteks sezono naujiena- RIEDIS! (x3)

 

Kingsieti, nesnausk! Iki kvalifikacinio olimpiados etapo pradžios liko tik 5 DIENOS! Internetu olimpiados užduotys bus prieinamos spalio 16-27 dienomis. Pažadame- tobulėjimo kelionė bus pilna naujų iššūkių, siurprizų ir daug pozityvios energijos!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda