Pasiruoškite olimpiadai kartu su KINGS e-testais!

Paskelbta: 2017 Spalis 10d.
Pasiruoškite olimpiadai kartu su KINGS e-testais!

Pasiruoškite olimpiadai kartu su KINGS e-testais!

 

Jau galima ruoštis artėjančiai olimpiadai!

 

KINGS komanda tiki ir siekia įrodyti, jog mokytis bei įgauti naudingų praktinių įgūdžių  galima linksmai ir išradingai!  Frydrichas Nyčė sakė:  „Kuo aukštesnį tašką pasieksi šiandien, tuo labiau išlavinsi jėgas ir rytoj galėsi įkopti dar aukščiau“, todėl suteikiame galimybę vaikams lavinti savo protą šiandien ir kartu galėsime džiaugtis jų rezultatais rytoj! 

 

Būtent dėl to siūlome - E. testus!  E-testų sistema - patogus metodas mokiniams bei inovatyvi mokymo priemonė pedagogams! Mokiniai, spręsdami užduotis virtualioje erdvėje, gali sužinoti, kaip atrodys artėjantis kvalifikacinis olimpiados turas bei atgaivinti per vasarą primirštus įgūdžius. Kiekvienas mokinys gali pradėti spręsti bandomąjį testą, prisijungęs prie savo paskyros www.kings.lt Pedagogai taip pat gali savo užregistruotiems mokiniams suteikti galimybę pasiruošti olimpiadai, išdalinę asmeninius mokinio kodus ir slaptažodžius. 

 

Tinkamai pasiruoškite, šokite į galimybių traukinį ir įveikite naujus iššūkius drąsiai - kaip tai daro tikri kingsiečiai! Jei dar neturite asmeninės paskyros, suskubkite registruotis  www.kings.lt/registracija 

Matematikos ir anglų kalbos kvalifikacinis olimpiados turas artėja žaibiškai - jau nuo spalio 16 dienos galėsite spręsti testą savo paskyroje! 

 

Kyla papildomų klausimų? Rašykite į info@kings.lt ir mielai Jums padėsime!