KONKURSAS- IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ KIEKVIENAM KINGSIEČIUI!

Paskelbta: 2017 Spalis 6d.
KONKURSAS- IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ KIEKVIENAM  KINGSIEČIUI!

KONKURSAS- IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ KIEKVIENAM KINGSIEČIUI!

 

Ei, kingsieti!

 

Rudeniu kvepiantis žinių ir tobulėjimo sezono jau prasidėjo. Tam, jog kasdienė rutina taptų ne tokia nuobodi, skatiname visus kingsiečius džiaugtis savo pasiekimais, dalintis šypsenomis ir pozityvu! Skelbiame išskirtinę galimybę TAU KINGSIETI, sudalyvauti unikaliame KINGS LIETUVA konkurse ir džiaugtis išmaniu prizu!

 

KĄ DARYTI?

*Fotografuokis su savo KINGS olimpiados diplomu/-ais (visai nesvarbu, kuriotai sezono diplomas);

*Dalinkis originaliausiomis užfiksuotomis akimirkomis KINGS LIETUVA paskyroje facebook puslapyje (nuotraukas kelk „ant sienos“) ;

*Rink „patinka“!

*Dalinkis su draugais!

*LAIMĖK!

 

Labiausiai publikai patikusios nuotraukos autorius-dalyvis, bus apdovanotas išskirtiniu prizu- išmaniuoju laikrodžiu! Nugalėtoją skelbsime spalio  27 d. Tegul Tavo ruduo prisipildo gerų emocijų, džiugesio, o rankas papuošia naujas, išskirtinio dizaino Sponge išmanusis laikrodis! Naudojant SIM kortelę, laikrodis veiks kaip telefono įrenginys, tad niekada nebereikės rūpintis, jog telefonas nėra Tau po ranka. Jis bus Tau ant rankos!

 

KINGS BENDRUOMENĖS NARIU BŪTI- GERA! Nedvejok ir prisijunk! Registruokis www.kings.lt/registracija ir gauk savąjį diplomą! Kvalifikacinis internetinis KINGS olimpiadų etapas prasideda jau spalio 16-27 dienomis. Išbandyk savo jėgas, įrodyk savo pranašumą, keliauk į finalą ir ten varžykis dėl didžiausių sezono prizų: planšetinių kompiuterių, išmaniųjų laikrodžių bei išmaniųjų apyrankių! Prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 Eur!

 

Turite klausimų? Rašykite mums el.paštu: info@kings.lt

 

Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti,

KINGS komanda