Mokėjimai

Jei apsilankei šioje skiltyje - sveikiname, patekai į finalą! Tave skiria vienintelis žingsnis nuo būvimo jame - dalyvio mokestis. Jei dalyvauji finale pirmąjį kartą ir dar nežinai kaip gi reikia atlikti mokėjimą, užėjai ten, kur bus atsakyta į visus tavo klausimus. Žingsnis po žingsnio aprašėme apmokėjimo eigą, tikimės, kad viskas pavyks sklandžiai! Tačiau, jei kils klausimų, lauksime Tavo laiško el.paštu: info@kings.lt !

Antro turo mokestis- 10 eurų, siekiant įsteigti dalyvių pastangų vertus prizus ir apdovanoti kuo daugiau finalistų! 

 

Mokėjimą galima atlikti prisijungus prie savo paskyros arba tiesiai iš pagrindinio puslapio.

 

1 žingsnis. Užeikite į puslapį www.kings.lt, laukelyje "pamatyk savo rezultatą" įveskite savo dalyvio kodą ir spauskite "ieškoti".

 

 

2 žingsnis. Atlikę nurodytus veiksmus, turėtumėte pamatyti savo surinktą balų skaičių, teisingus užduočių atsakymus, o dešinėje dalyvio pusėje- laukelį "finalo mokestis". Norėdami atlikti apmokėjimą, spauskite "Apmokėti dabar".

 

 

3 žingsnis. Atlikę antrąjį žingsnį, turėtumėte išvysti šį langelį. Paskyroje "mokėtojas" įveskite savo el.paštą ir spauskite "tęsti apmokėjimą".

 

 

4 žingsnis. Pasirinkite savo banką ir atlikite apmokėjimą Jums patogiu būdu. Taip pat, pačioje puslapio apačioje galite pasirinkti mokėjimą prekybos centro kasose - tik reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą.

 

 

5 žingsnis. Nusišypsokite- Jūs jau finale! :)