Džiaugiamės Tavo puikiais rezultatais pirmajame „Kings“ olimpiados etape! Tavo iniciatyva ir nenumaldomas noras kryptingai tobulėti atnešė šaunius rezultatus, todėl „Kings“ liūtukas plačiai Tau šypsosi, siunčia šiltus linkėjimus ir nekantrauja paspausti Tau ranką antrajame olimpiados etape. Čia Tavęs lauks kūrybingos ir novatoriškos, mįslingos ir įtraukiančios užduotys, kurias įveikęs pasieksi painaus kliūčių ruožo finišą ir būsi apdovanotas šauniais "Kings" liūtuko prizais. Antrame ture dalyviai varžysis dėl  vertingų bei išmanių prizų: "Sponge" planšetinių kompiuterių, išmaniųjų laikrodžių, veiksmo kamerų bei unikalių partnerių prizų, kurie padės atsiskleisti slapčiausiems talentams !

 

Antro turo mokestis- 10 eurų, siekiant įsteigti dalyvių pastangų vertus prizus ir apdovanoti kuo daugiau iš jų!

 

Kaip atlikti apmokėjimą?

1 žingsnis. Užeikite į puslapį www.kings.lt, laukelyje "pamatyk savo rezultatą" įveskite savo dalyvio kodą ir spauskite "ieškoti".

 

 

2 žingsnis. Atlikę nurodytus veiksmus, turėtumėte pamatyti savo surinktą balų skaičių, teisingus užduočių atsakymus, o dešinėje dalyvio pusėje- laukelį "finalo mokestis". Norėdamik atlikti apmokėjimą, spauskite "Apmokėti dabar".

 

 

3 žingsnis. Atlikę antrąjį žingsnį, turėtumėte išvysti šį langelį. Paskyroje "mokėtojas" įveskite savo el.paštą ir spauskite "tęsti apmokėjimą".

 

 

4 žingsnis. Pasirinkite savo banką ir atlikite apmokėjimą Jums patogiu būdu.

 

 

5 žingsnis. Nusišypsokite- Jūs jau finale! :)