Apie mus

Kings - tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, tvirtai stovinti ant tarpvalstybinės draugystės pamatų ir garsinanti ją unikaliais talentais. Kings olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos! Komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam! Čia svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai. Tad jei esi jaunas, smalsus, motyvuotas mokytis ir nebijai iššūkių- šok į galimybių traukinį ir leiskis į nuotykių kupiną kelionę kartu su KINGS!
 
Tinkamai aplinkai, kurioje vaikai gali nevaržomai auginti savo intelektą ir įgauti naujų praktinių žinių, reikalingas ilgalaikis  pačios įmonės progresas. Šiam tikslui vystyti, Kings naudoja elektroninę testų tikrinimo sistemą ir naują e-sprendimą, susijusį su rezultatų skelbimu, kuris užtikrina konkursų skaidrumą. Įmonė nuolat investuoja į naujus techninius ir programinius sprendimus, kad užtrikrintų maksimalų konkursų patikimumą ir skaidrumą. Didelės dalies dalyvių pageidavimu, siekiant lengvesnio prieinamumo bei patogumo, nuo 2017 m. Rudens semestro kvalifikaciniai Kings olimpiadų etapai vyks internetinėje platformoje.
 
Naujos, savimi pasitikinčios, tobulėti trokštančios ir smalsios jaunosios kartos viziją kartu su Kings komanda puoselėja ir įmonės partneriai. Kings bendradarbiauja su geriausiais šalies universitetais ir kitomis aukštosiomis mokyklomis, lyderiaujančiomis tarptautinėmis švietimo institucijomis, asociacijomis ir mokytojų komitetais, kurie padeda sekti naujausias švietimo tendencijas ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų.  
 
Jaunųjų kingsiečių gretos Lietuvoje gausėja itin sparčiai: 2016-aisiais mūsų buvo net 10 000. Junkis prie augančios Kings šeimos ir tapk vienu iš mūsų!
  • Kiekvieną semestrą KINGS komanda lanko visus finale dalyvavusius mokinius jų mokyklose ir įteikia diplomus!
     
  • KINGS olimpiadose Lietuvoje dalyvauja daugiau nei 800 mokyklų;
     
  • Kiekvieną semestrą  KINGS išdalina net 60 prizų! Prizinio fondo vertė  15 000 EUR!
     
  • Per pusantrų metų Lietuvoje 180 mokinių jau laimėjo prizines vietas!