Apie mus
 
Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!  Mūsų vizija- motyvuota mokytis, iššūkių nebijanti bei nuolat įgūdžius lavinanti jaunoji karta.
 
Tinkamai aplinkai, kurioje vaikai gali nevaržomai auginti savo intelektą ir įgauti naujų praktinių žinių, reikalingas ilgalaikis  pačios įmonės progresas. Šiam tikslui vystyti, Kings naudoja elektroninę testų tikrinimo sistemą ir naują e-sprendimą, susijusį su rezultatų skelbimu, kuris užtikrina konkursų skaidrumą. Įmonė nuolat investuoja į naujus techninius ir programinius sprendimus, kad užtrikrintų maksimalų konkursų patikimumą ir skaidrumą.
 
Naujos, savimi pasitikinčios, tobulėti trokštančios ir smalsios jaunosios kartos viziją kartu su Kings komanda puoselėja ir įmonės partneriai. Kings bendradarbiauja su lyderiaujančiomis tarptautinėmis švietimo institucijomis, asociacijomis ir mokytojų komitetais, kurie padeda sekti naujausias švietimo tendencijas ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų.  
 
Jaunųjų kingsiečių gretos gausėja itin sparčiai: 2016-aisiais mūsų buvo net 300 000. Junkis prie augančios Kings šeimos ir tapk vienu iš mūsų!